Paperwords

Ficus elastica w doniczce - plakat A4

39,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
Paperwords
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Dla tych, którym wciąż brak zielonych roślin doniczkowych - na przykład do powieszenia w ciemnym pomieszczeniu, gdzie niewiele sadzonek przetrwa; dla tych, którzy do uprawy dopiero się przymierzają lub nie mogą zapamiętać skomplikowanych nazw swoich ulubieńców, powstał plakat z serii Paperwords Roślinnie z akwarelową ilustracją fikusa sprężystego (ficus elastica).

Fikus/figowiec sprężysty (ficus elastica) to ponadczasowa roślina doniczkowa, której pięć minut sławy zdaje się nie przemijać. Za jej sukcesem z pewnością stoją niewielkie wymagania oraz efektowny kształt drzewka, jaki przybiera. Lubi temperaturę naszych mieszkań (przyznam, że u mnie doskonale rozwijał się zimą, kiedy stał nieopodal grzejnika!), najwygodniej fikusowi będzie w jasnym pomieszczeniu, ale bez bezpośrednich promieni słonecznych lub delikatnie zacienionych.

Plakat formatu A4, drukowany na pięknym papierze ekologicznym, z nierównomiernie rozłożonymi, delikatnymi paproszkami, o gramaturze ok. 290 g (sztywny). Cena nie zawiera ramy.

Ilustracja to reprodukcja ręcznie malowanej akwareli, drukowana cyfrowo na najlepszej jakości sprzęcie poligraficznym.

Kolory na papierze mogą delikatnie różnić się od tych na ekranie.

Cechy

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).