BITE OF ICELAND / by Adam Biernat

Fotografia kolekcjonerska "Islandzki źrebak Blómi"

89,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

- fotografia na doskonałej jakości matowym papierze fotograficznym z kategorii Fine Art – Ilford Fine Art Smooth (200 gsm)
- fotografia spełnia wyśrubowane standardy muzealne i galeryjne – 100 lat gwarancji na blaknięcie
- z podpisem autora na odwrocie
- autor: Adam Biernat
- rok: 2017
- przesyłka starannie zabezpieczona w solidnej tekturowej tubie
- bez ramy

Fotografia artystyczna na matowym papierze o jakości galeryjnej przedstawiająca uroczego islandzkiego źrebaka.

Gdy przemierza się Islandię, ma się okazję podziwiać nie tylko krajobrazy, ale i konie. Widok ich stad to przysłowiowa kropka nad „i”, ponieważ dodają tutejszym fascynującym sceneriom jeszcze więcej uroku. Konie na Islandii napotyka się dosłownie na każdym kroku. Islandczycy od wieków mają do tych zwierząt dużą słabość, więc hoduje się je niemal na każdej islandzkiej farmie.
W trakcie naszych półrocznych pobytów na wyspie mieliśmy okazję żyć w bardzo bliskiej odległości od farm, na której hodowano konie. Najwspanialszym doświadczeniem było dla nas podglądanie jak dopiero co narodzone źrebaki stawiają swoje pierwsze kroki i z jakim zdziwieniem spoglądają na świat. Były tak urokliwe, że nie sposób było od nich oderwać oczu.
Po miłym zaskoczeniu jak wielka liczba urodziwych koni hasa po Islandii, przyszło następne. Nie mogliśmy wierzyć własnym oczom, gdy ukazany na zdjęciu nasz ulubieniec w ciągu dwóch tygodni wyrósł tak, że ledwo go poznaliśmy.

Cechy

Inne:
Ta fotografia spełnia wyśrubowane standardy galeryjne i muzealne. Nie zacznie blaknąć ani zmieniać barw przez minimum 100 lat.
Inne:
Matowy papier do wydruków artystycznych ma dość delikatną powierzchnię i łatwo łapie odciski palców. Proszę ostrożnie rozwijać.

Koszty dostawy

Polska
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

BITE OF ICELAND / by Adam Biernat

Zobacz inne produkty