BITE OF ICELAND / by Adam Biernat

Fotografia kolekcjonerska "Kerlingarfjöll"

89,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

- fotografia na doskonałej jakości matowym papierze fotograficznym z kategorii Fine Art – Ilford Fine Art Smooth (200 gsm)
- autor: Adam Biernat
- rok: 2018
- miejsce: Kerlingarfjöll, Islandia
- przesyłka starannie zabezpieczona w solidnej tekturowej tubie
- bez ramy

Fotografia artystyczna na matowym papierze o jakości galeryjnej przedstawiająca geotermalną dolinę Hveradalir w górach Kerlingarfjöll na Islandii.

Kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy nazwę Kerlingarfjöll, zabrzmiała ona dla nas jak zaklęcie. Gdy okazało się, że Kerlingarfjöll to pasmo górskie przynależące do pewnego sędziwego systemu wulkanicznego, do tego położonego tuż przy lodowcu, mieliśmy pewność, że musimy je odwiedzić. Nasze pragnienie ujrzenia na własne oczy tajemniczo brzmiącego Kerlingarfjöll podsyciła jeszcze jedna rzecz. Położone jest ono w sercu wyspy zwanym Interiorem, hen daleko od głównych szlaków turystycznych. Oznaczało to jedno – podróż do Kerlingarfjöll musi być niesamowitą przygodą.
By tam dotrzeć, pokonaliśmy odludny teren, który prezentował się miejscami jak kamienna pustynia. Krajobraz był monotonny, niekiedy złowieszczy i jakby nieprzychylny wszystkim istnieniom. Podczas pokonywania tych szlaków mimo upływu godzin mieliśmy wrażenie, jakby wskazówki naszych zegarków wcale się nie poruszały.
Po podobnej podróży tym większe wrażenie zrobiło na nas wymarzone Kerlingarfjöll. Po kilkugodzinnej wędrówce przed naszymi oczami ukazał się nieprawdopodobny widok. Eksplozja barw i struktur przywodziła na myśl inną planetę. Pomiędzy malowniczymi szczytami kłębiła się para ulatująca prosto z wnętrza ziemi. Przedziwnym widokiem wydawały się przytulone do nich czapy śniegu. Całość robiła piorunujące i nierealne wrażenie miejsca stworzonego na potrzeby ekranizacji jakiejś baśni. Nie zawiedliśmy się – Kerlingarfjöll to właśnie jedno z miejsc, w których wizytę wspomina się przez długie lata. Już zawsze będzie się nam kojarzyło z rzucaniem czaru.

Cechy

Inne:
Ta fotografia spełnia wyśrubowane standardy galeryjne i muzealne. Nie zacznie blaknąć ani zmieniać barw przez minimum 100 lat.
Inne:
Matowy papier do wydruków artystycznych ma dość delikatną powierzchnię i łatwo łapie odciski palców. Proszę ostrożnie rozwijać.

Koszty dostawy

Polska
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

BITE OF ICELAND / by Adam Biernat

Zobacz inne produkty