BITE OF ICELAND / by Adam Biernat

Fotografia kolekcjonerska "Landmannalaugar"

89,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

- fotografia na doskonałej jakości matowym papierze z kategorii Fine Art – Ilford Fine Art Smooth (200 gsm)
- autor: Adam Biernat
- rok: 2017
- miejsce: Landmannalaugar, Islandia
- przesyłka starannie zabezpieczona w solidnej tekturowej tubie
- bez ramy

Fotografia artystyczna na matowym papierze o jakości galeryjnej przedstawiająca samotnego wędrowca w islandzkich kolorowych górach Landmannalaugar.

Tęczowe góry Landmannalaugar to miejsce tak intrygujące i niewyobrażalnie piękne, że pozostaje w pamięci do końca życia. Zlokalizowana w islandzkim interiorze górska kraina z pewnością ma moc zadziwiania nawet najwybredniejszych podróżników, którzy schodzili w życiu nieskończoną ilość szlaków. Jest miejscem jedynym w swoim rodzaju, którego nie sposób pomylić z żadnym innym.
Góry Landmannalaugar przypominają inną planetę, czarując nieprawdopodobnymi odcieniami. Odnajdziecie tu niezwykle bogatą kolorystyczną gamę skał, od błękitów po róże, zielenie, miedzie, szarości i żółcienie. To prawdziwa eksplozja barw!
W góry Landmannalaugar przyjechaliśmy pewnego sierpniowego dnia, który wedle opinii meteorologów miał być słoneczny i jak na islandzkie możliwości ciepły. Jak zwykle na Islandii kłamali jak z nut. W górach przywitała nas ulewa, która nie zamierzała ustąpić przez kolejnych pięć godzin. Po jej przeczekaniu w namiocie niespodziewanie pojawiła się zapowiadana doskonała pogoda. Po ulewnym deszczu do okolicy nareszcie przybyło słońce. Niesamowicie plastyczne światło, jakie sączyło się wtedy z nieba, sprawiło, że góry dosłownie zaczęły się skrzyć niewyobrażalną ilością odcieni.

Cechy

Inne:
Ta fotografia spełnia wyśrubowane standardy galeryjne i muzealne. Nie zacznie blaknąć ani zmieniać barw przez minimum 100 lat.
Inne:
Matowy papier do wydruków artystycznych ma dość delikatną powierzchnię i łatwo łapie odciski palców. Proszę ostrożnie rozwijać.

Koszty dostawy

Polska
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

BITE OF ICELAND / by Adam Biernat

Zobacz inne produkty