BITE OF ICELAND / by Adam Biernat

Fotografia kolekcjonerska "Londrangar"

89,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

- fotografia na doskonałej jakości matowym papierze fotograficznym z kategorii Fine Art – Ilford Fine Art Smooth (200 gsm)
- fotografia spełnia wyśrubowane standardy muzealne i galeryjne – 100 lat gwarancji na blaknięcie
- z podpisem autora na odwrocie
- autor: Adam Biernat
- rok: 2017
- miejsce: Londrangar, Islandia
- przesyłka starannie zabezpieczona w solidnej tekturowej tubie
- bez ramy

Fotografia artystyczna na matowym papierze o jakości galeryjnej przedstawiająca spektakularne islandzkie formacje skalne Londrangar.

Spacer brzegiem morza nigdzie indziej nie zapewnia tak ogromnych wrażeń jak na Islandii. Słowo „brzeg” nabiera tutaj nowego znaczenia, zwłaszcza że ciężko o bardziej spektakularne ukształtowanie linii brzegowej. W wielu miejscach dosłownie wariuje, pętląc się dziwacznie, a w ląd nieustannie wcinają się niepokojąco wzburzone fale. Tak dramatycznie uformowany teren nikogo nie pozostawi obojętnym.
Jak zaczarowana z pewnością wygląda linia brzegowa na półwyspie Snæfellsnes, w miejscu znanym pod nazwą Londrangar. Tuż nad brzegiem piętrzą się wyrastające z morza spektakularne formacje skalne, co czyni Londrangar scenerię rodem z fantastycznych opowieści.
Odwiedzaliśmy to miejsce kilka razy, ale za każdym robiło na nas ogromne wrażenie. Zdjęcie zostało wykonane podczas jednego z jesiennych spacerów. Mieliśmy je wówczas niemal wyłącznie dla siebie. W oddali majaczyła postać zaledwie jednego spacerowicza, który jak zahipnotyzowany wpatrywał się w gigantyczną skałę. O tak, ten widok potrafi pochłonąć do reszty, zwłaszcza gdy towarzyszy mu szum nieokiełznanych fal.

Cechy

Inne:
Ta fotografia spełnia wyśrubowane standardy galeryjne i muzealne. Nie zacznie blaknąć ani zmieniać barw przez minimum 100 lat.
Inne:
Matowy papier do wydruków artystycznych ma dość delikatną powierzchnię i łatwo łapie odciski palców. Proszę ostrożnie rozwijać.

Koszty dostawy

Polska
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

BITE OF ICELAND / by Adam Biernat

Zobacz inne produkty