BITE OF ICELAND / by Adam Biernat

Fotografia kolekcjonerska "Seljavallalaug"

89,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

- fotografia na doskonałej jakości matowym papierze fotograficznym z kategorii Fine Art – Ilford Fine Art Smooth (200 gsm)
- autor: Adam Biernat
- rok: 2017
- miejsce: Seljavallalaug, Islandia
- przesyłka starannie zabezpieczona w solidnej tekturowej tubie
- bez ramy

Fotografia artystyczna na matowym papierze o jakości galeryjnej przedstawiająca opuszczony basen Seljavallalaug na Islandii.

Basen Seljavallalaug to jedno z miejsc na Islandii, które wprawiają w niemałe zaskoczenie. Niezwykłym czyni go przede wszystkim lokalizacja. Położony jest na południu wyspy, w zacisznej dolinie otoczonej przez malownicze góry. Choć na dobrą sprawę basen nie jest za bardzo oddalony od głównej drogi wiodącej dokoła wyspy, to dotarcie do niego jest prawdziwą przygodą. Wydaje się bowiem, jakby był kąpieliskiem położonym na zupełnych krańcach świata.
To również najstarszy basen na Islandii, który wybudowano już w 1923 roku. Przez długie lata był on sekretnym miejscem spotkań miejscowych, stawiających w nim pierwsze kroki w sztuce pływania. Nawet dziś owiany jest lekką tajemnicą, jako że nie poprowadzą do niego żadne drogowskazy.
Przez pół roku mieszkaliśmy zaledwie kilka kilometrów od Seljavallalaug i wypracowaliśmy swój sposób na samotną kąpiel pośród gór. Na Islandii panuje dzień polarny, więc zjawialiśmy się tam widnymi nocami. Zdjęcie powstało, gdy dochodziła właśnie druga w nocy.

Cechy

Inne:
Ta fotografia spełnia wyśrubowane standardy galeryjne i muzealne. Nie zacznie blaknąć ani zmieniać barw przez minimum 100 lat.
Inne:
Matowy papier do wydruków artystycznych ma dość delikatną powierzchnię i łatwo łapie odciski palców. Proszę ostrożnie rozwijać.

Koszty dostawy

Polska
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

BITE OF ICELAND / by Adam Biernat

Zobacz inne produkty