Jedrzej Nyka Illustration

Grzyby Leśne

Ustaw przecenę produktu : 160,00  140,00 
w ciągu 6 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Różne (raczej) jadalne (w większości smaczne) grzyby wystepujące w polskich lasach.

Kilka słów o pracy:

Ilustracja pokazuje dziewięć gatunków popularnych grzybów występujących w Polsce (oraz w większości Europy). Zanim wpadłem na pomysł stworzenia plakatu z grzybkami, rysowałem je jako szybkie szkice, raz na kilka dni, dla odprężenia. Na plakacie każdy grzybek jest opisany również po łacinie i po angielsku, ma opisany rozmiar, opisane dość humorystycznie różne właściwości lub specyficzne wskazówki co do przygotowania. Opisy, wskazówki, czy właściwości to moje subiektywne doświadczenia z tymi grzybkami, dlatego też plakat nie powinien być używany do celów edukacyjnych. Idealny prezent dla miłośników natury.

– Każdy druk jest sygnowany.
– Ilustracja drukowana wysokiej jakości pigmentami na papierze matowym 230g.
– Każde zamówienie pakowane jest w papier ochronny i podróżuje w twardej tekturowej tubie. Wszystkie ilustracje / plakaty drukowane w Polsce.
– Sprzedaż bez ramy. Kolory mogą się minimalnie różnić w zależności od ustawień monitora.

– Jeśli interesuje Cię inny format prac niż te podane w sklepie lub masz pytania – daj znać pisząc na kontakt@targirzeczyladnych.pl

Cechy

Koszty dostawy

Polska
InPost Express Plakaty 13,00 
InPost Paczkomaty 24/7 - Plakaty 16,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Jedrzej Nyka Illustration

Zobacz inne produkty