SITODRUKI Jarosław Pawlicki

Podziały / Transformacje 2 - sitodruk

211,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Ręczny sitodruk z serii „Podziały / Transformacje 2”. Nakład 9 szt. Numer każdej grafiki widoczny jest u dołu wraz z ręcznie tłoczonym mongramem „JP”. Punktem wyjścia dla tych prac jest gra ze złotymi proporcjami. Obiekty wyjściowe, których wielkość i położenie zostały określone przez te reguły są następnie przetwarzane do momentu, w którym trudno jest już odnaleźć w nich nawiązanie do antycznych zasad. Jest to gra kształtem, wzajemnymi relacjami i kolorem. Kierunek transformacji wyznaczają podłużne prostokątne kreski, które stanowią początek i koniec transformacji. Na cykl składają się dwie prace. W każdej punkt wyjścia jest ten sam, ale poprowadzony jest ku innym transformacjom. Na załączonych fotografiach detalu widać, że całość składa się z rastra, drobnych kropek. Drobne niedoskonałości są wynikiem całkowicie ręcznego druku. //// Info 23.08.21 - praca zdobyła II nagrodę w konkursie 'MINIMALIZM" organizowanym przez bydgoskie środowisko artystyczne zorientowane dookoła inicjatywy KWATERY i Klubu Muzycznego MÓZG.

Papier: Munken Polar Rough 300 g.
Druk: Ręczny sitodruk / serigrafia
Farby: 3 kolory, czarny, neon ink, neon red – bardzo jaskrawe i wyraziste kolory, farby wodne SPECJALNE TYLKO DO PAPIERU
Format: (50 x 70 cm)
Edycja: 11 odbitek.
Podpisane, numerowane i z tłoczonym monogramem "JP".

PRACA SPRZEDAWANA BEZ RAMY, WYSYŁKA W KARTONOWEJ TUBIE
© Jarek Pawlicki

Cechy

Koszty dostawy

Polska
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

SITODRUKI Jarosław Pawlicki

Zobacz inne produkty