Malwina Hajduk | Ilustracje

Still life 5

Cena: 99,00  89,10 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Każda praca wydrukowana jest w technologii druku pigmentowego na wysokiej jakości papierze graficznym, którego pięknie i matowe wykończenie podkreśla kolory ilustracji.

Możesz kupić ją klasycznych w rozmiarach: 30x40, 40x50 i 50x70

Każda Ilustracja jest ręcznie sygnowana i starannie zapakowana w bibułkę oraz tekturową tubę, tak, żeby już na pierwszym etapie rozpakowywania cieszyła oko i przynosiła miłe doznania estetyczne.

*Jeśli nie ma już rozmiaru, którego szukasz, skontaktuj się ze mną: malwinahajduk@gmail.com

Cechy

Koszty dostawy

Polska
InPost Paczkomaty 13,00 
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Malwina Hajduk | Ilustracje

Zobacz inne produkty