Pracownia Witryna

WuWA Dom galeriowy – sitodruk

69,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Tytuł: Wrocław – WuWA 1 dom galeriowy wielorodzinny
Autor: Anna Woźniakowska
Kolory: 2
Format: A3 (420x297mm)
Papier: Munken Kristal 240g
Nakład:30
Seria: 1
Grafika wykonana ręcznie metodą sitodruku. Syngowana i numerowana na odwrocie.

Opis: WuWA to jedno z sześciu wzorcowych osiedli Werkbundu, zrealizowanych w Europie na przełomie lat 20tych i 30tych minionego stulecia. Osiedla wzorcowe, były eksperymentem, którego efekty w decydującej mierze przyczyniły się do rozwoju architektury XXw. Osiedle WuWA można odwiedzać na wrocławskim osiedlu Dąbie.

Cechy

Kolor:
  • Musztardowy
Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
A3cm

Koszty dostawy

Polska
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Pracownia Witryna

Zobacz inne produkty