BORI

Biurko BORI

Ustaw przecenę produktu : 2 200,00  2 100,00 
w ciągu 21 dni roboczych
+
BORI
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Biurko | BORI

Mebel wykonany jest z naturalnego olejowanego drewna, dzięki czemu każdy egzemplarz będzie niepowtarzalny, gdyż usłojenie każdego drzewa różni się od siebie. Do stworzenia biurka została wykorzystana sklejka dębowa I-szej klasy ( warstwa zewnętrzna) oraz sklejka brzozowa (warstwa wewnętrzna). Każdy detal dopracowany jest własnoręcznie od projektu do nałożenia ostatniej warstwy oleju zabezpieczającego mebel przed wilgocią. Wewnętrzna warstwa biurka | stołu została wykończona czarnym kolorem, co dodaje mu elegancji. Do biurka przymocowane są solidne podkładki filcowe, które zabezpieczą podłogę przed zarysowaniem.

Wymiary:
szerokość: 160 cm
głębokość: 75 cm
wysokość: 73 cm

Istnieje możliwość zamówienia biurka na wymiar, w tym celu prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

Minimalistyczna konstrukcja biurka umożliwia zastosowanie nie tylko w różnych typach wnętrz, ale także w różnych rozwiązaniach funkcjonalnych. Mebel może być wykorzystywany jako biurko, ale również jako stół jadalny dla 6 osób.

Każdy mebel naszego projektu wykonywany jest do ostatniego detalu własnoręcznie w naszym warsztacie. Jest to mebel który sprawi, że Twoje wnętrze zyska unikatowego oraz oryginalnego charakteru.

Wybraliśmy sklejkę jako materiał do produkcji mebli z kilku powodów. Po pierwsze jest to świetny materiał do konstrukcji mebli pod względem wytrzymałości. Po drugie pod względem estetycznym ma w sobie coś niezwykłego i niepowtarzalnego czego nie mają inne materiały drewniane - uwidocznione warstwy sklejonych fornirów. Po trzecie jest to produkt naturalny.

Produkt w całości wykonany w Polsce.

Czas realizacji zamówienia: 12-18 dni roboczych.

Zastrzegam,

że wszelkie autorskie prawa majątkowe do utworu przysługują twórcy

prowadzącemu działalność gospodarczą pod nazwą BORI STUDIO Borys MorylCechy

Materiał:
  • Drewno
  • Sklejka
Wymiary (dł x szer x wys):
160x75x73cm
Waga:
50kg
Inne:
olejowane drewno

Koszty dostawy

Polska
KURIER 110,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).