My Label

Stolik z tablica kredowo-magnetyczną

970,00 

+
My Label
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Drewniane biureczko z tablicą kredowo-magnetyczną w skandynawskim stylu to wyjątkowy mebel zarówno pod względem designu jak i komfortu użytkowania.

Stolik wykonaliśmy ze sklejki liściastej wykończonej nietoksycznym lakierem z norma bezpieczeństwa wymaganą dla zabawek.

Kredowo-magnetyczna tablica jest idealnym miejscem do nauki kolorów, cyferek, literek a także do wyeksponowania prac Twojego dziecka.
Magnes jest bardzo silny i bez problemu można przy użyciu dostępnych na rynku magnesików dekoracyjnych przytwierdzić obrazek dziecka.

Blat stolika został tak zaprojektowany aby uniemożliwić rozsypywanie się kredek na podłogę.

Można tez korzystać z biureczka przy złożonej tabicy, jednakże posiada ona zabezpieczenie przezd samoistnym zamknięciem.

Mebel został zaprojektowany z myślą o dzieciach w wieku od 2,5-3 do 6 lat.

Wymiary:

szer. 65cm

głębokość 48cm

wysokość do dołu blatu 57cm

Cechy

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).