Swallow's Tail Furniture

BIURKO ST CALIPERS SZARE

2 900,00 
w ciągu 30 roboczych
10 dni

Opis

Biurko ST Calipers zaprojektowane zostało w oparciu o konstrukcję stołu ST CALIPERS.

Formą nawiązuje do cyrkla, narzędzi nawigacyjnych stosowanych do mierzenia odległości na mapach. Wykonane z wysokiej jakości drewna klejonego warstwowo, wykończone odporną na uszkodzenia okładziną HPL, lub eleganckim fornirem dębowym, wspaniale sprawdzi się w domowym biurze, w pokoju dziecka, a takżE w nowoczesnych wnętrzach biurowych.

Materiał sklejka brzozowa laminowa

Wymiary 120 x 65 x h.74 cm

Cechy

Kolor:
  • Beżowy
Materiał:
  • Sklejka
Wymiary (dł x szer x wys):
120 x 65 x 74 cm
Waga:
45kg

Koszty dostawy

Polska
DPD 150,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Swallow's Tail Furniture

Zobacz inne produkty