OPEN&HIDE

Element uzupełniający do uchwytu PILLOW

19,00 
w ciągu 7 dni roboczych
+
OPEN&HIDE
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Element uzupełniający do uchwytów Open&Hide, umożliwiający zmianę charakteru uchwytu.

Uchwyt meblowy wykonany z naturalnego mosiądzu, nielakierowanego, powierzchnia szczotkowana.

Elementy mosiężne mogą z czasem ulec patynowaniu. Aby zachować oryginalny wygląd powierzchni należy przestrzegać instrukcji pielęgnacji. Wszystkie produkty mosiężne znajdujące się w ofercie sklepu są wykonywane ręcznie. Z tego względu produkty mogą się nieznacznie między sobą różnić, co nie stanowi podstawy do reklamacji.

Produkt wykonany w Polsce.


Cechy

Kolor:
  • Złoty
Materiał:
  • Metal
Wymiary (dł x szer x wys):
1.8 x 1.8 x 0.2cm
Konserwacja:
Należy czyścić środkami przeznaczonymi do czyszczenia powierzchni mosiężnych.
Inne:
Art. Nr. U. 0. 0.

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).