Swallow's Tail Furniture

STÓŁ ROZKŁADANY WIDEN

7 400,00 
w ciągu 30 roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

WIDEN to nowy rozkładany stół, który zapewnia wszystkie niezbędne potrzeby: jest prosty, elegancki i wykonany z naturalnego drewna dębowego. Jego mechanizm sprawia bardzo szybkie i wygodne rozsuwanie.

Widen ma konstrukcję statyczną z dynamicznym muśnięciem, zwartą przejrzystą formę, co sprawia, że można go zastosować we wszystkich modnych wnętrzach.

Stół Widen jest bardzo funkcjonalny - rozkłada się, tak by przyjmować gości, przyjaciół, rodzinę, najbliższych. Mechanizm rozkładania pozwala przedłużyć blat o 96 cm, w kilu prostych ruchach, bez użycia siły, czy narzędzi.

Budowa i kształt konstrukcji to zwarta i elegancka formuła. Składają się na nią smukłe zwężające się nogi , dynamiczna linia obramowania oraz graficznie podcięty blat. Oko przykuwa detal: połączenia podstawy i płaszczyzny blatu - linia, kreska, prześwit, przez który wpada światło. Dzięki temu blat zdaje się pozostawać lekko uniesiony, mimo oparcia na stabilnej podstawie.

Stół rozkładany Widen w wersji 160-258 cm x 90 cm, przed rozłożeniem mieści 6 osób, po rozłożeniu jest wygodny dla 10-12 osób.

Stół rozkładany Widen w wersji 180-278 cm x 90 cm, przed rozłożeniem mieści 8 osób, po rozłożeniu jest wygodny dla 12-14 osób.

Materiał: drewno dębowe olejowane, bądź lakierowane (lakier pół-mat na zamowienie)

Wybarwienie: naturalny dąb, jasny dąb, bielony dąb, czarny dąb, orzech (brąz)

Stół występuje w dwu wersjach - rozkładanej i nierozkladanej.

Wymiary:

160 x 90 cm x 75 cm, 180 x 90 cm x 75 cm

160 - 258 cm x 90 cm x 75 cm, 180 - 278 cm x 90 cm x 75 cm

Na zamówienie wykonujemy warianty inne kolorystyczne.

Zachęcamy do kontaktu - można dzwonić, można pisać!

Cechy

Materiał:
  • Drewno
Konserwacja:
miękką suchą szmatką, sporadycznie ze środkami do mebli olejowanych

Koszty dostawy

Polska
DPD 149,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Swallow's Tail Furniture

Zobacz inne produkty