BORI

Stolik kawowy | BORI

1 700,00 
w ciągu 21 dni roboczych
+
BORI
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Stolik kawowy | BORI

Stolik kawowy BORI charakteryzuje się minimalistycznym oraz oryginalnym designem. Nasze meble są solidne oraz zaprojektowane tak, aby cechowała je lekkość a zarazem stabilność.

Projekt stolika stworzyliśmy od podstaw, podczas projektowania poświęciliśmy wiele uwagi stalowej konstrukcji, która umożliwia montaż mebla bez użycia narzędzi w zaledwie kilka minut. Dodatkowo stoliki mają możliwość dowolnego układu stalowych nóżek, co w połączeniu z różną wysokością obu mebli pozwala na ich dowolną aranżację.
Podstawa stolików stworzona została w rzemieślniczym zakładzie ślusarskim ze stali malowanej proszkowo. Materiałem wykorzystanym jako blat jest sklejka dębowa.

Jest to mebel który sprawi, że Twoje wnętrze zyska unikatowego oraz oryginalnego charakteru.

Produkt w całości wykonany w Polsce.

Materiał blatu:

Sklejka dębowa I-szej klasy o grubości 12 mm

Zdjęcia zamieszczone na stronie produktu przedstawiają stoliki zabezpieczone olejem.

Wierzchnia warstwa blatu zabezpieczona została olejem, co nadaje mu właściwości hydrofobowych. Mebel wykonany jest z naturalnego drewna, dzięki czemu każdy egzemplarz będzie niepowtarzalny, gdyż usłojenie każdego drzewa różni się od siebie.

Podstawa stolika:

Stal malowana proszkowo – czarny mat

Wymiary wariantów:

1) Wariant 1

Stolik BORI I:
Średnica : 100 cm
Wysokość: 35 cm

2) Wariant 2

Stolik BORI II:
Średnica : 80 cm
Wysokość: 35 cm

3) Wariant 3

Stolik BORI III:
Średnica: 65 cm
Wysokość: 40 cm

Czas realizacji zamówienia: 14 – 20 dni roboczych.

Zastrzegam, że wszelkie autorskie prawa majątkowe do utworu przysługują twórcy prowadzącemu działalność gospodarczą pod nazwą BORI STUDIO Borys Moryl


Cechy

Materiał:
  • Drewno
  • Sklejka
  • Stal
Inne:
Sklejka dębowa pierwszej klasy
Inne:
Możliwość dowolnego ustawienia stalowych nóżek

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 13,00 
KURIER DPD 30,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).