Wood & Paper

STOLIK KAWOWY PL(A)Y

990,00 
w ciągu 30 roboczych
+
Wood & Paper
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Neutralna kolorystyka naturalnej sklejki oraz prosta forma stolika kawowego Pl(a)y idealnie dopasuje się do każdego wnętrza. Nieodzowny przyjaciel kanapy, nie tylko potrzyma popołudniową kawę, sprytna półka schowa też ulubione magazyny lub piloty. Minimalistyczny, neutralny i funkcjonalny.

Stolik kawowy, który idealnie sprawdzi się przy popołudniowej kawie z przyjaciółmi – wygodnie postawisz na nim całą zastawę i jeszcze zostanie miejsce na paterę z ciastem. Dotrzyma Ci towarzystwa podczas wieczornego czytania lub oglądania telewizji, a sprytna półka pod blatem przechowa ulubioną książkę czy pilota do czasu kolejnego spotkania.

Blat wykonany z litej sklejki liściastej, pomalowanej dwiema warstwami twardego i wytrzymałego lakieru; obrzeże i półka – sklejka (widoczny interesujący, pasiasty przekrój); nogi z litego drewna dębowego.


Cechy

Kolor:
  • Brązowy
Materiał:
  • Drewno
Wymiary (dł x szer x wys):
150x50x50cm

Koszty dostawy

Polska
DHL 152,00 
DPD 152,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).