WoodenMind

Stolik kawowy z plastra klasycznej brzozy

400,00 

+
WoodenMind
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Stolik wykonany jest z plastra brzozy o grubości 3,5 cm i średnicy ok. 40 cm. Plaster brzozy charakteryzuje się klasycznym wyglądem, bez wyraźnie wyróżnionej granicy twardziela i bieli. Kluczowym czynnikiem, decydującym o jakości drewna, jest suszenie – nasze plastry są wolno suszone przez co najmniej 90 dni , dzięki czemu w statycznych warunkach nie zmieniają swoich rozmiarów i nie ulegają dalszym pęknięciom. Gładką powierzchnię otrzymujemy poprzez dokładne czyszczenie plastra papierem o różnej gradacji. Następnie, całość jest kilkukrotnie impregnowana w celu zabezpieczenia drewna. Procesowi impregnacji podlega również kora, co pozwala na zachowanie jej w odpowiednim stanie, przy codziennym użytkowaniu. Nóżki stolików są wykonane ze stali i wyróżniają się bardziej szpiczastym zakończeniem niż klasyczne nóżki hairpin. Dbamy o to, aby nasze stoliki dostarczały wrażeń wzrokowych, ale również niezawodnie sprawdzały się podczas codziennych czynności. Atutem stolików jest nienagannie gładka powierzchnia, mocno chropowata kora i nóżki pokryte czarną farbą, o delikatnej chropowatości. Standardowo, mają one wysokość 50 cm, w całości wykonywane są przez nas, przy wykorzystaniu wyłącznie polskich produktów.
Stolik przeznaczony jest do wnętrz a zdjęcie stolika jest poglądowe. Plaster zawsze będzie miał unikalny wygląd, co spowodowane jest nie występowaniem dwóch identycznych drzew.

Cechy

Kolor:
  • Brązowy
  • Czarny
  • Wielobarwny
Materiał:
  • Drewno
  • Metal
Wymiary (dł x szer x wys):
40x40x50cm
Waga:
8kg

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).