Swallow's Tail Furniture

Stół ST Calipers Custom

Ustaw przecenę produktu : 4 780,00  4 060,00 
na zamówienie
10 dni

Opis

ST CALIPERS CUSTOM – stół uszyty na miarę!

Wykonujemy stół na zamówienie w dowolnym wybarwieniu z palety kolorów okładzin HPL, którą wykańczany jest sklejkowy stół ST Calipers Custom.

Doradzamy, wybieramy wspólnie kolor, który będzie najodpowiedniejszy do wnętrza. Stół można skomponować dowolnie, z możliwością użycia jednego lub dwu kolorów: inny kolor blatu i inny kolor nóg stołu.

Stół ST Calipers Custom może być również fornirowany drewnem dębowym, orzechowym, brzozowym, lub egzotycznym. Zapraszamy do wspólnego projektowania, w tym celu prosimy o maila na adres: kontakt@targirzeczyladnych.pl

Cena stołu w jednym kolorze matowym np. matowa szarość 180cm|85 cm od 4780 pln.

Proponowane kolory (laminat HPL z jonami srebra) : gołębia szarość sanitised, szarość vision, kamuflaż, ochra, błękit sevres, czerwień brique, musztarda, błękit ostu, zieleń seladon, rafia

proj. Piotr Grzybowski, Magda Hubka

Stół wykonywany w dwu formatach:180|85|74.5 cm oraz 200|90|74.5 cm

materiał : wysokiej jakości sklejka brzozowa, laminat HPL

Cechy

Materiał:
  • Drewno
Wymiary (dł x szer x wys):
180 x 85 x 74,5; 200 x 90 x 74,5cm
Waga:
80kg
Konserwacja:
mycie za pomocą delikatnej czystej i wilgotnej bawełnianej szmatki

Koszty dostawy

Polska
DPD 180,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Swallow's Tail Furniture

Zobacz inne produkty