NUKI

Wezgłowie ze sklejki REST

799,00 
w ciągu 30 roboczych
+
NUKI
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Jeśli cenisz uniwersalną formy i ponadczasowy design, wezgłowie "Rest" został stworzony właśnie dla Ciebie. Naturalna, brzozowa sklejka, zaokrąglone krawędzie ręcznie szlifowane, to coś co odróżnia wezgłowie NUKI od innych dostępnych na rynku. Minimalistyczny frez zdobiący wezgłowie pięknie wyróżnia naturalny charakter "Rest" nawet wówczas gdy jest wykonany w innym niż naturalnym kolorze.

Łatwość montażu wezgłowia zawdzięczamy zastosowaniu mocowań ukrytych w wezgłowiu co powoduje również, że wezgłowie przylega do ściany.

Sposób montażu wezgłowia "Rest" opisany jest w dołączonej instrukcji obsługi.

Szczególną wagę przykładamy do bezpieczeństwa, dlatego krawędzie mebla są delikatnie zaokrąglone.

Wykonanie: ręcznie szlifowany i lakierowany mebel, robiony na zamówienie
Typ materiału: brzozowa sklejka, występuje w kolorze naturalnym (brzozowej sklejki) oraz w laminatach: biały, szary, czarny, niebieski morski.
Bezpieczeństwo : zaokrąglone krawędzie
Sposób użytkowania: przecierać wilgotną szmatką

Dostawa: 2-60 dni w zależności od wybranego koloru

Cechy

Kolor:
  • Beżowy
Materiał:
  • Drewno
Konserwacja:
Przecierać wilgotną szmatką

Koszty dostawy

Polska
Dostarczenie przez NUKI 15,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).