metis.space

Osłonka na doniczki Peel

69,00 
w ciągu 10 dni roboczych
+
metis.space
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Peel to osłonka zaprojektowana z myślą o ograniczeniu odpadów. Plastikowa doniczka nigdy więcej nie musi lądować w koszu na śmieci. Masz również dużo większy wybór kolorystyczny, w porównaniu do zwykłych doniczek. Osłonka produkowana jest z materiałów stanowiących odpady produkcyjne tzw. skrawki. Sprawdź jak wygląda w Twoim domu!

  • osłonki są wykonanie ręcznie, w małych seriach,
  • produkt w 100% polski: projekt, materiały, produkcja,
  • woodoporna warstwa wewnętrzna (nadaje dodatkowo sztywność osłonki),
  • produkt nadaje się do prania (wielokrotnego).


Cechy

Materiał:
  • Poliester

Koszty dostawy

Polska
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).