MOSKO

Porcelanowy kieliszek do espresso Cream z uchem

85,00 
w ciągu 7 dni roboczych
+
MOSKO
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Ceramiczny kieliszek do espresso lub wódki. Wykonany ręcznie z czarno białej porcelany, wykończony prawdziwym złotem (lub platyną). Zdjęcia przedstawiają prototyp. Metoda wytwarzania sprawia, że każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Istnieje możliwość innej kolorystyki. Więcej informacji pod adresem: kontakt@targirzeczyladnych.pl.

Dostępny również w wersji bez uszka.

Cechy

Kolor:
  • Biały
  • Czarny
  • Złoty
  • Wielobarwny
Materiał:
  • Ceramika
  • Porcelana
Wymiary (dł x szer x wys):
5x4x5cm
Waga:
0,02`kg
Konserwacja:
mycie ręczne
Inne:
Pojemność ok 50 ml

Koszty dostawy

Polska
DHL 16,00 
DPD 15,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).