BITE OF ICELAND / by Adam Biernat

Fotografia kolekcjonerska "Owca na szosie"

89,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

- fotografia na doskonałej jakości matowym papierze fotograficznym z kategorii Fine Art – Ilford Fine Art Smooth (200 gsm)
- autor: Adam Biernat
- rok: 2016
- miejsce: Fiordy Zachodnie, Islandia
- przesyłka starannie zabezpieczona w solidnej tekturowej tubie
- bez ramy

Fotografia artystyczna na matowym papierze o jakości galeryjnej przedstawiająca islandzką owcę na środku drogi.

Przemierzając Islandię latem, można czasem nie napotkać Islandczyka, ale nie da się nie zaliczyć spotkania trzeciego stopnia z owcą. To właśnie owce są najliczniejszymi mieszkańcami wyspy – jest ich trzy razy więcej niż samych Islandczyków. Występuje tu tym samym jedno z największych stężeń owiec na metr kwadratowy na całym świecie.
Jedną z niezgłębionych owczych tajemnic jest pojawianie się na środkach tutejszych dróg, mimo że mają do swojej dyspozycji wielkie połacie łąk. Sytuacja powtarza się nadzwyczaj często, a schemat zazwyczaj wygląda identycznie. Otóż owce zaskoczone obecnością samochodu na ulicy stają jak wryte i zastygają na dłuższy czas. Z letargu budzą je dopiero dźwięki klaksonu, które należy powtórzyć kilkunastokrotnie, a i to czasami nie pomaga.
Spotkanie z uwiecznioną na zdjęciu owcą trwało naprawdę długo. Miała ona kierowców w szczególnym poważaniu i opuściła jezdnię dopiero po dziesięciu minutach, nie mogąc się zdecydować, w którą by tu stronę ruszyć na dalszą przechadzkę.

Cechy

Inne:
Ta fotografia spełnia wyśrubowane standardy galeryjne i muzealne. Nie zacznie blaknąć ani zmieniać barw przez minimum 100 lat.
Inne:
Matowy papier do wydruków artystycznych ma dość delikatną powierzchnię i łatwo łapie odciski palców. Proszę ostrożnie rozwijać.

Koszty dostawy

Polska
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

BITE OF ICELAND / by Adam Biernat

Zobacz inne produkty