BITE OF ICELAND / by Adam Biernat

Fotografia kolekcjonerska "Dettifoss"

89,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

- fotografia na doskonałej jakości matowym papierze fotograficznym z kategorii Fine Art – Ilford Fine Art Smooth (200 gsm)
- fotografia spełnia wyśrubowane standardy muzealne i galeryjne – 100 lat gwarancji na blaknięcie
- z podpisem autora na odwrocie
- autor: Adam Biernat
- rok: 2015
- miejsce: Dettifoss, Islandia
- przesyłka starannie zabezpieczona w solidnej tekturowej tubie
- bez ramy

Fotografia artystyczna na matowym papierze o jakości galeryjnej – zamieć śnieżna nad islandzkim wodospadem Dettifoss.

Dettifoss to jeden z najpotężniejszych wodospadów w Europie. Jego ogrom jest porażający. Kiedy dotarliśmy na miejsce, właśnie zaczynała szaleć śnieżyca. Na szczęście nie wiało na tyle mocno, abym nie mógł rozstawić statywu. Zrobiłem kilka zdjęć, ale czegoś im brakowało. Nie pokazywały skali wodospadu i nie było w nich nic specjalnego. Ze względu na warunki pogodowe byliśmy nad wodospadem zupełnie sami.
Gdy już zaczynałem myśleć, że z pleneru nici, nagle ktoś przyszedł, stanął na skraju wodospadu i zaczął spoglądać w przepaść. Od razu zobaczyłem w tym piękny kadr. Nawet kolor kurtki przybysza idealnie pasował do całej sceny. Wierzcie lub nie, ale to nie jest zainscenizowana fotografia. Nie mogłem lepiej tego wyreżyserować. Zawsze uważałem, że najlepsze zdjęcia są mocno zakorzenione w rzeczywistości.

Cechy

Inne:
Ta fotografia spełnia wyśrubowane standardy galeryjne i muzealne. Nie zacznie blaknąć ani zmieniać barw przez minimum 100 lat.
Inne:
Matowy papier do wydruków artystycznych ma dość delikatną powierzchnię i łatwo łapie odciski palców. Proszę ostrożnie rozwijać.

Koszty dostawy

Polska
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

BITE OF ICELAND / by Adam Biernat

Zobacz inne produkty