BITE OF ICELAND / by Adam Biernat

Fotografia kolekcjonerska "Islandzki kuter"

89,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

- fotografia na doskonałej jakości matowym papierze fotograficznym z kategorii Fine Art – Ilford Fine Art Smooth (200 gsm)
- autor: Adam Biernat
- rok: 2017
- miejsce: Seyðisfjörður, Islandia
- przesyłka starannie zabezpieczona w solidnej tekturowej tubie
- bez ramy

Fotografia artystyczna na matowym papierze o jakości galeryjnej przedstawiająca stary islandzki kuter rybacki zacumowany nad fiordem.

Fotografię tę wykonałem w położonym na wschodzie Islandii Seyðisfjörður. To miasteczko, o którego uroku nie trzeba nikogo długo przekonywać. Można się w nim zakochać jeszcze przed dotarciem na miejsce. A to za sprawą jego położenia nad spektakularnym fiordem. Aby się do niego dostać, pokonuje się imponującą górską przełęcz.
Zima przychodzi do Seyðisfjörður wcześnie, niekiedy już we wrześniu. Zdjęcie zostało wykonane, gdy zima dopiero co rozgaszczała się w tych stronach. Miasteczko niedawno otuliła więc świeża warstwa śniegu. Jak na początek zimowego sezonu mróz był dotkliwy i chociaż wydawało się, że powinny nas przed nim chronić grube warstwy odzieży, to i tak dokuczało nam przenikliwe zimno.
Mimo chłodu ani myśleliśmy wrócić do przytulnego pokoju w hostelu, bo atmosfera panująca w miasteczku miała w sobie coś naprawdę magicznego. Niedługo miał zapaść zmrok, uliczki były zupełnie opustoszałe. Śnieg właśnie przestał prószyć. Chodniki pokrywała gruba warstwa lodu, więc zwykły chód przypominał powolne skradanie się.
Z każdym naszym ostrożnym krokiem miasteczko ujawniało coraz więcej tajemnic, których tylko my byliśmy świadkami. Zatrzymaliśmy się na dłużej tuż nad fiordem, przy którym zacumowanych było kilka łodzi. Tafla wody przypominała lustro. Patrząc na ten widok, wiedzieliśmy, że wrócimy tu jeszcze nie raz, na pewno zimą.

Cechy

Inne:
Ta fotografia spełnia wyśrubowane standardy galeryjne i muzealne. Nie zacznie blaknąć ani zmieniać barw przez minimum 100 lat.
Inne:
Matowy papier do wydruków artystycznych ma dość delikatną powierzchnię i łatwo łapie odciski palców. Proszę ostrożnie rozwijać.

Koszty dostawy

Polska
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

BITE OF ICELAND / by Adam Biernat

Zobacz inne produkty