BITE OF ICELAND / by Adam Biernat

Fotografia kolekcjonerska "Miasteczko Seyðisfjörður"

89,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

- fotografia na doskonałej jakości matowym papierze fotograficznym z kategorii Fine Art – Ilford Fine Art Smooth (200 gsm)
- fotografia spełnia wyśrubowane standardy muzealne i galeryjne – 100 lat gwarancji na blaknięcie
- z podpisem autora na odwrocie
- autor: Adam Biernat
- rok: 2017
- miejsce: Seyðisfjörður, Islandia
- przesyłka starannie zabezpieczona w solidnej tekturowej tubie
- bez ramy

Fotografia artystyczna na matowym papierze o jakości galeryjnej przedstawiająca urocze islandzkie miasteczko Seyðisfjörður.

Położone na wschodzie wyspy Seyðisfjörður to bez dwóch zdań jedno z najbardziej urokliwych miasteczek w całym kraju. Czaruje widokami, z jakiego kąta by na nie nie spojrzeć. Życie w Seyðisfjörður toczy się tuż nad fiordem u podnóża gór, które zdają się je otulać swoimi monumentalnymi zboczami. Bliskość gór i morza to na Islandii coś niesamowitego i coś, co cieszy nas niezmiernie. Kochamy zarówno tereny górskie, jak i nadmorskie, a na wyspie nareszcie nie musimy pomiędzy nimi wybierać.
Jednym z naszych ulubionych widoków tego czarującego miasteczka jest ten widziany z wody. To właśnie do tego miejsca przypływa prom kursujący pomiędzy Danią, Wyspami Owczymi i Islandią. Jako że mieliśmy okazję nie raz być jego pasażerami, mogliśmy nasycić oczy wodną perspektywą Seyðisfjörður. Małe kolorowe domki ulokowane pod potężną górą to widok tak uderzający, że nie sposób wymazać go z pamięci.
Zdjęcie zostało wykonane, gdy pewnego październikowego dnia opuszczaliśmy Islandię po spędzeniu na niej sześciu miesięcy. Jesienne nostalgiczne tony doskonale odzwierciedlały nasz nastrój, gdy islandzki horyzont powolnym tempem znikał nam z oczu. Gdy jednak ze smutkiem zerkaliśmy po raz ostatni na magiczne Seyðisfjörður, wiedzieliśmy, że nie wytrzymamy długo bez Islandii i nim się obejrzymy, znów znajdziemy się w ramionach tego imponującego fiordu.

Cechy

Inne:
Ta fotografia spełnia wyśrubowane standardy galeryjne i muzealne. Nie zacznie blaknąć ani zmieniać barw przez minimum 100 lat.
Inne:
Matowy papier do wydruków artystycznych ma dość delikatną powierzchnię i łatwo łapie odciski palców. Proszę ostrożnie rozwijać.

Koszty dostawy

Polska
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

BITE OF ICELAND / by Adam Biernat

Zobacz inne produkty