Paulina Adamowska

Plakat Uśmiech

140,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Plakat wydrukowany jest na papierze ekologicznym Crush Corn 250g. Jest to papier niepowlekany, z dodatkiem pozostałości z kukurydzy, dlatego kolory mogą się troche różnić na wydruku.

Dostępny w rozmiarze: 50x70 cm.

Nakład: 25 sztuk.

Rok powstania: 2020

Każda praca jest z tyłu sygnowana:

- pieczątka

- podpis odręczny

- data wydruku

- numer druku wraz z ilością całego nakładu


Cechy

Koszty dostawy

Polska
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Paulina Adamowska

Zobacz inne produkty