Travel with Mission

„Dalekie podróże mają to do siebie, że przywozi się z nich zupełnie coś innego niż to, po co się przyjechało. Jadąc daleko, spotkacie ludzi, zupełnie innych, a tak bardzo podobnych” - Nicolas Bouvier.

Pomysł stworzenia sklepu Travel with Mission powstał po pierwszych wyprawach do Nepalu i Peru, łączących turystykę z wolontariatem na rzecz społeczności lokalnych. Jeśli macie chwilę, to zapraszam do przejrzenia całego portalu www.travelwithmission.com, gdyż poza sklepem dzięki wyszukiwarce możecie tam wyszukać najciekawszy program wolontariatu zagranicznego, a także dołączyć do jednej z wypraw organizowanych przez nas wspólnie z zaprzyjaźnionym organizatorem turystyki No Limits. Zresztą sprawdź sam TUTAJ. Dzięki zaangażowaniu się w pracę na rzecz lokalnej społeczności, uczestnicy wyprawy mają szansę na lepsze poznanie tych ludzi. Potraficie sobie wyobrazić relacje powstające podczas wspólnego malowania szkoły lub urządzania olimpiady sportowej? My już tak - po naszych doświadczeniach w Nepalu i Peru;) Aby naprawdę doświadczyć świata, należy nauczyć się pokory. A takie wyjazdy, gdzie możemy się zadziwić, uwrażliwić na krzywdę i biedę innych, pozwalają zmienić perspektywę. A im bardziej odległy jest taki wyjazd, tym większa szansa na zupełnie nowe doświadczenia i spotkania Innego. Zatem korzysta nie tylko lokalna społeczność, ale także uczestnik takiej wyprawy.

Nasze podróże pokazały nam, że dobrze jest mieć ze sobą w podróży dziennik na bieżące zapisywanie naszych przygód, przemyśleń, inspiracji czy też nowych ciekawych kontaktów. Dlatego już prezentujemy Ci nasz autorski Dziennik Podróżnika. A ponadto warto mieć ze sobą swój ulubiony talizman lub amulet ochronny, a jeśli dodamy do tego piękny design i staranne wykonanie, to po prostu warto go mieć;)