VELMY

KOPAL - NATURALNE KADZIDŁO

29,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
VELMY
14 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Kopal to roślina, która była wykorzystywana w rytuałach okadzania już przez lud Majów, zamieszkujących południe Meksyku. Drzewno-cytrusowy zapach dymu uwalnianego podczas tlenia się pęczku kopalu wypełnia przestrzeń dobrą energią, oczyszcza atmosferę z negatywnej aury, sprzyja koncentracji, inspiruje i pobudza kreatywne myślenie. Doskonale sprawdza się w trakcie medytacji, pomagając w osiągnięciu równowagi i spokoju.

około 10 cm długości | kopal | waga netto 33 g | naturalny sznurek | zdrowie psychiczne | okadzanie


JAK UŻYWAĆ?

  1. Rozpal ulubioną świecę VELMY.
  2. Użyj płomienia świecy do podpalenia pęku kopalu.
  3. Ugaś płomień trawiący palące się zioła tak aby z tlącego się pęku wydobywał się dym.
  4. Rytuał oczyszczenia zacznij od siebie – okadzaj się ruchem przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, jednocześnie wyrażając intencję wyzbycia się negatywnych emocji i energii.
  5. Okadzanie pomieszczenia rozpocznij od drzwi wejściowych a następnie kontynuuj w prawą stronę.
  6. Po okrążeniu całego mieszkania umieść pęczek kopalu na niepalnej podstawce i pozostaw aż do całkowitego wypalenia
  7. Na koniec wywietrz mieszkanie przepełnione zapachem dymu.

Kopal można również używać jako kadzidło. Zapal, zdmuchnij płomień doprowadzając do łagodnego tlenia się pęczka, który uwalnia dym. Następnie umieść kopal w ognioodpornym naczyniu i rozkoszuj się kojącym aromatem dymu, który otula Ciebie i Twoją przestrzeń.

BEZPIECZEŃSTWO

Pamiętaj, aby nie doprowadzać do utrzymywania się płomienia na pęku. Należy go zdmuchnąć po rozpaleniu, tak aby suszone zioła jedynie się tliły. Po zakończeniu rytuału okadzania, postaw tlący się pęczek kopalu na niepalnej, żaroodpornej powierzchni (np ceramiczne naczynie). Nie pozostawiaj palącego się kopalu bez nadzoru. Po użyciu upewnij się, że pęczek został całkowicie ugaszony.

Cechy

Kolor:
  • Brązowy
Materiał:
  • naturalne surowce
Wymiary (dł x szer x wys):
długość około 10cm
Waga:
0,033kg

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).