HUGME

Zestaw 3 szałwie

129,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
HUGME
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Zwyczaj palenia białej szałwii wywodzi się od rdzennych plemion Indian Ameryki Północnej. Rytuał ma na celu oczyszczenie atmosfery wokół siebie, skupienie pozytywnej energii i uspokojenie gonitwy myśli. Razem z ulatniającym się dymem, symbolicznie uciekają również negatywne emocje, pozwalając się wyciszyć i uspokoić.

W zestawie znajdziesz:

  • bukiecik suszonej białej szałwii (10 cm), powinien starczyć na kilka okadzań. Biała szałwia, którą znajdziesz w zestawie pochodzi z Holandii.
  • bukiecik suszonej białej szałwii i eukaliptusa (10 cm), powinien starczyć na 4-5 okadzeń. Biała szałwia oraz eukaliptus, który znajdziesz w zestawie pochodzi z Holandii.
  • bukiecik suszonej białej szałwii i lawendy (10 cm), powinien starczyć na kilka okadzeń. Biała szałwia oraz lawenda, którą znajdziesz w zestawie pochodzi z Holandii.
  • karteczkę, na której możesz zapisać swoją intencję do przeprowadzenia rytuału.
  • instrukcję, która przeprowadzi Cię przez cały proces krok po kroku.
Pamiętaj żeby nie zostawiać tlących się ziół bez nadzoru w pobliżu dzieci, zwierząt i łatwopalnych substancji.

Cechy

Koszty dostawy

Polska
Kurier Inpost 16,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).