​Aż 5 imprez w trzech różnych miastach! Ogłaszamy lineup na JUBILEUSZOWY rok TRŁ!

06/02/2023

Ten rok jest dla nas wyjątkowy - sami w to nie wierzymy, ale jesienią minie RÓWNE 10 LAT od pierwszej edycji TRŁ i przez najbliższe 12 miesięcy chcielibyśmy świętować ten wspaniały czas wspólnie z Wami! Postaramy się, żeby każda edycja TRŁ w tym roku była wyjątkowa, a w kolejnych miesiącach będziemy ujawniali kolejne niespodzianki, które szykujemy na nasze 10-lecie. Dziękujemy, że współtworzyliście te 10 lat z nami!


lineup2023_portalwww.png?1675719727874


Mamy wielką przyjemność ujawnić Wam plany wszystkich edycji Targów Rzeczy Ładnych, które przygotowaliśmy w tym roku. Będzie ich co pięć, w trzech różnych miastach - w tym PO RAZ PIERWSZY W DŁUGO WYCZEKIWANYM TRÓJMIEŚCIE! Tak jest, wreszcie jedziemy z polskim designem nad morze!

A oto lista wszystkich naszych edycji w 2023 roku:

1. TRŁ WIOSNA! / 1-2 kwietnia / EXPO XXI / Warszawa - bilety już dostępne!

Takiej wiosny jeszcze na Targach Rzeczy Ładnych nie było. Nie żartujemy - to wiosna wszech czasów. W pierwszy kwietniowy weekend zapraszamy Was do Warszawy - to pierwsza edycja TRŁ w tym roku i nie możemy się już doczekać tego wspólnego otwarcia sezonu. Przyszło aż 350 zgłoszeń, z czego wybraliśmy 219 marek! Co to były za decyzje, co za dylematy, co za wyzwania! Te nazwiska, te marki, te debiuty! To będzie wspaniała podróż po nowym polskim wzornictwie.

W serwisach Going i Biletomat.pl możecie już kupić bilety online na naszą imprezę. Do piątku, 31 marca, cena biletu w przedsprzedaży to 10 zł. W dni wydarzenia, zarówno w kasach przed wejściem, jak też online, cena biletu to 15 zł. Przypominamy, że dzieci do lat 12 jak zawsze zapraszamy bezpłatnie! I pieski też, ale to wiadomo! Bilety znajdziecie pod linkami:

Going:

https://goingapp.pl/wydarzenie/targi-rzeczy-ladnych-wiosna-xpo3205010/kwiecien-2023

Biletomat.pl:

https://www.biletomat.pl/bilety/trl-wiosna-warszawa-13025/

lista_trlwiosna.png?1677194042536


2. TRŁ TRÓJMIASTO! / 13-14 maja / AMBER EXPO / Gdańsk

Zgłoś swoją markę na TRŁ TRÓJMIASTO! https://targirzeczyladnych.pl/form/trojmiasto2023/

NOWOŚĆ! Wielki debiut! Targi Rzeczy Ładnych po raz pierwszy nad morzem! Od lat przyglądamy się nowym miastom i Trójmiasto od dawna było na czele naszej listy. O trójmiejskiej publiczności słyszeliśmy mnóstwo dobrego i dlatego tej wiosny po raz pierwszy zapraszamy na piękny weekend z polskim designem w Gdańsku. W nowoczesnych i bardzo wygodnych przestrzeniach AMBER EXPO zaprosimy na wspaniałą edycję TRŁ TRÓJMIASTO!, podczas której towarzyszyć nam będzie strefa targów Mamaville. Wspólnie mamy ambicję zbudować największe tego typu wydarzenie na wybrzeżu i sprawić, żeby raz w roku polski design świętował swoją obecność nad morzem. Ogromnie liczymy, że z nami będziecie i stworzymy nowe ważne miejsce na mapie polskiego designu. A na myśl o wspólnym pięknym wiosennym weekendzie nad morzem już mamy ciarki - to może być coś wspaniałego!

Nabór wystawców na TRŁ TRÓJMIASTO! prowadzimy do 19 marca, pod linkiem: https://targirzeczyladnych.pl/form/trojmiasto2023/

3. TRŁ FRESH! x PRINT! / 23-24 września / EXPO XXI / Warszawa

Wrzesień w Warszawie! Podwójne święto nowości, debiutów oraz najlepszych plakatów i ilustracji. Nasze ulubione otwarcie jesieni, któremu zawsze towarzyszą inspirujące wystawy i wydarzenia specjalne. Spodziewamy się ok. 200 wystawców i jak zawsze najciekawszej w Polsce strefy PRINT!.

Nabór na wrześniową edycję TRŁ w Warszawie rusza już 25 kwietnia, a kończy się 17 maja. Nie przegapcie i zaplanujcie jesień z nami już w maju!

4. TRŁ WROCŁAW! / 30 września - 1 października / HALA STULECIA / Wrocław

Nowa gwiazda na mapie TRŁ! Ubiegłoroczna edycja we Wrocławiu była niesamowita - odwiedziło nas 13 tys. gości i była to największa edycja Targów Rzeczy Ładnych w historii. Niesamowity klimat, niesamowite wnętrza wrocławskiej Hali Stulecia i nowa wrocławska publiczność spragniona najlepszych polskich marek i świetnego polskiego designu. Takiego wydarzenia na Dolnym Śląsku jeszcze nie było i mamy nadzieję, że po znakomitych dwóch pierwszych edycjach stworzycie z nami we Wrocławiu ponownie coś niezwykłego. Nie możemy się już doczekać!

Nabór na TRŁ WROCŁAW! rusza już 25 kwietnia, a kończy się 17 maja.

5. TRŁ ZIMA! / 2-3 grudnia / EXPO XXI / Warszawa

No i klasyk! Największa edycja TRŁ w roku. Obowiązkowy punkt na przedświątecznej mapie Warszawy. Prawie 300 wystawców, gorący grudniowy sezon i po prostu energetyczna rakieta! To właśnie na tej edycji 10 lat temu zaczęliśmy po raz pierwszy odmieniać Warszawę i Polskę pokazując nowy polski design. I na pewno na tej tegorocznej edycji zamierzamy świętować z Wami i publicznością naszą rocznicę. Czujemy, że będzie niesamowicie!

Nabór wystawców na TRŁ ZIMA! startuje 6 września, a kończy się 2 października. Bądźcie z nami!

Oto nasz targowy rozkład jazdy na 2023 rok. Mamy nadzieję, że zobaczymy się w tym roku z wieloma z Was na naszych klasycznych i nowych edycjach. Zapraszamy do zgłoszeń znane marki i debiutantów, projektantki i projektantów, ilustratorki i ilustratorów, ceramiczki i ceramików - wszystkich twórców świetnego polskiego designu! Cudownie będzie ponownie się z Wami zobaczyć i wspólnie - jeszcze mocniej i jeszcze głośniej - promować polskie wzornictwo i Was - znakomitych polskich projektantów, przedsiębiorców i rzemieślników.

Spotkajmy się i poświętujmy wspólnie 10 lat tej wspaniałej przygody. Do zobaczenia na TRŁ!