O targach i o portalu

O portalu

Targirzeczyladnych.pl to ponad 3500 wyselekcjonowanych produktów od polskich producentów i projektantów oraz nieograniczona przestrzeń do prezentowania najlepszego, polskiego designu.

Targirzeczyladnych.pl, to miejsce, gdzie ładne rzeczy możesz kupić bez ograniczeń, 24/7 przez cały rok. Znajdziesz tu szeroki wybór polskich mebli, lamp, ceramiki, plakatów, tekstyliów, zabawek - i innych przedmiotów do domu zaprojektowanych z myślą o Tobie i Twoim najbliższym otoczeniu. Szukamy dla Ciebie rzeczy unikalnych dlatego większość produktów wytwarzana jest ręcznie, w limitowanych, krótkich seriach, przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, niepowtarzalnych wzorów i nieograniczonej wyobraźni ich Twórców. Polski design już dawno nie miał się tak dobrze!

Portal powstał jako naturalna konsekwencja organizowanego od kilku lat w Warszawie wydarzenia pod nazwą Targi Rzeczy Ładnych, które za każdym razem przyciąga tłumy odwiedzających.

Targirzeczyladnych.pl to platforma, gdzie prezentujemy i sprzedajemy polski design. Rozbudzamy apetyt Polaków na piękne i funkcjonalne przedmioty wykonane z najwyższą starannością, ponieważ wierzymy, że wszystko co nas otacza, wpływa na naszą codzienność i samopoczucie. Mówi się, że esencją każdego dobrze zaprojektowanego przedmiotu jest historia, która stoi za jego twórcą. Targirzeczyladnych.pl to miejsce, w którym chcemy tę historię opowiedzieć.

O targach

Każdy kto kocha ładne rzeczy powinien tu być!

Targi Rzeczy Ładnych to dwudniowe święto miłośników piękna, przegląd tego, co w polskim designie najciekawsze i najnowsze, a jednocześnie dostępne dla szerokiej publiczności. Wydarzenie organizowane jest trzy razy w roku w Warszawie. Łączy część targową prezentującą polskich twórców sztuki użytkowej z częścią edukacyjną, podczas której organizowane są; wystawy, warsztaty, prezentacje i panele dyskusyjne poświęcone projektowaniu, pracy designerów, a także historii wzornictwa w Polsce.

Podczas dwudniowej imprezy każdy znajdzie coś dla siebie - meble, akcesoria, lampy, ceramikę, tkaniny, grafikę, produkty unikalne, funkcjonalne, zaprojektowane z miłością i pieczołowitością. Na dzieci i ich rodziców czeka strefa z ofertą dla najmłodszych - zabawkami edukacyjnymi, książkami, meblami i drobniejszymi dodatkami do domu.

Celem wydarzenia jest wspieranie i popularyzowanie polskiego designu. Inicjowanie dialogu między projektantami i producentami, konsumentami oraz mediami. Targi Rzeczy Ładnych integrują środowisko związane z designem tworząc wspólną, otwartą przestrzeń do dyskusji o roli i potrzebie estetyki w codziennym życiu.

Targi rzeczy ładnych to wydarzenie, którym rządzi dobre wzornictwo!

Kontakt

W sprawach związanych z portalem www.targirzeczyladnych.pl i zakupami online:
kontakt@targirzeczyladnych.pl

W sprawach związanych z targami stacjonarnymi w Warszawie i innych miastach:
info@targirzeczyladnych.pl

18edycji
/pierwsza listopad 2013/
200 tys. odwiedzających
1200 zaprezentowanych marek
7500 zgłoszeń od pierwszej edycji

GALERIA

Mówią o nas

Nie przegap naszych okazji