Natalia Suwalski Design

Doniczka/Misa Concrete Pot OWAL

224,00 
w ciągu 4 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Concrete Pot­ - czyli po prostu Betonowa Doniczka - to seria doniczek na rośliny, zaprojektowana na potrzeby użytkowania w miejskich przestrzeniach domowo- ogrodniczych. Charakteryzuje się minimalistycznym, skoncentrowanym na materiale dizajnem - 100% betonu naturalnego.

Wzornictwo opracowane jest z uwzględnieniem unikatowej, minimalistycznej formy, która za cel bierze funkcjonalności doniczki. Jednymi z takich rozwiązań są: impregnacja przed wodą, sprytnie umieszczona na wewnętrznych ściankach oraz silikonowe nóżki, które chronią przed zarysowaniami.

Concrete Pot to seria obiektów wykonanych ręcznie, które dumnie mogą nosić miano MADE IN WARSAW.

Szlachetny i ponadczasowy beton jest materiałem stabilnym i długotrwałym. Posiada cechy naturalne, co powoduje, że detal każdego obiektu jest unikalny.

Concrete Pot jest eleganckim i bezodpadowym produktem, zapakowanym w drewniane pudełko, które może spełniać dodatkowe funkcje domowe.

OWAL— Concrete Pot OWAL jest większy niż MALUCH. Jego nazwa odnosi się do formy. Zewnętrzna okrągła powierzchnia chłodnego i delikatnego betonu jest formalnie złamana owalną formą wewnętrzną, która przy dodaniu ziemi kontrastowo się ujawnia.

Cechy

Kolor:
  • Jasnoszary
Materiał:
  • Beton
Wymiary (dł x szer x wys):
⍉22.5 x 9cm
Waga:
2.5kg
Konserwacja:
Impregnacja żywicą

Koszty dostawy

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Natalia Suwalski Design

Zobacz inne produkty