Leaflo Design

Zestaw trzech doniczek Circle planter S+M+L

459,00 
w ciągu 1 dnia roboczego
+
Leaflo Design
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Zestaw trzech okrągłych doniczek ściennych to fenomenalny efekt dekoracyjny we wnętrzach minimalistycznych, nordic, skandi oraz loft, a nawet boho! Zaprezentuj swoje oplątwy i inne rośliny w pięknej aranżacji. Jeżeli nie masz warunków do hodowania roślin, możesz w aranżacji użyć sztucznych roślin lub samych kamieni i drewna!


Do wyboru dwa zestawy doniczek Circle planter:
-> S+M+L (w tej ofercie)
-> S+M+M (w innej ofercie)

Przy dokonywaniu zakupu prosimy o informację o wybranych kolorach doniczek oraz o stylu kamieni:

-> Rozmiar S (o średnicy 15cm)- biały, czarny, kawowy metaliczny (z lekko miedzianym odcieniem), turkusowy

-> Rozmiar M (o średnicy 20cm) - biały, czarny, kawowy metaliczny (z lekko miedzianym odcieniem), turkusowy, żółty, zielony (moss forrest)

-> Rozmiar L (o średnicy 30cm) - biały, czarny, kawowy metaliczny (z lekko miedzianym odcieniem), turkusowy

Style kamieni: szarości (SKANDI), ciemna tonacja (LOFT), kolory ziemi (EARTH)

Cechy

Materiał:
  • Metal
  • Szkło

Koszty dostawy

Polska
Kurier Inpost 16,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Leaflo Design

Zobacz inne produkty