SFERA ŻYCIA

DZIENNIK AUTOREFLEKSJI | Rozwojowy Przewodnik Dla Kobiet

Ustaw przecenę produktu : 129,00  103,00 
w ciągu 2 dni roboczych
SFERA ŻYCIA
10 dni

Opis

„Dziennik Autorefleksji” to przewodnik na drodze rozwoju świadomej, pewnej siebie i silnej kobiety.

To wsparcie w wyjątkowej podróży do uważnego i świadomego życia z pasją.

To prosty i skuteczny sposób na poprawę własnego samopoczucia i odczuwania szczęścia każdego dnia.


PREZENT O OGROMNEJ WARTOŚCI DLA NAJBLIŻSZYCH, ALBO OD SIEBIE... DLA SIEBIE :)


PRAWIE 400 STRON PYTAŃ, ZADAŃ, WSKAZÓWEK, ILUSTRACJI:

 • 180 STRON DO CODZIENNEJ AUTOREFLEKSJI,
 • 70 ĆWICZEŃ ROZWOJOWYCH,
 • ORAZ PRZESTRZEŃ DO PISANIA, RYSOWANIA I ODKRYWANIA SIEBIE NA SWÓJ WŁASNY SPOSÓB.

Daj sobie szansę, korzystaj z dziennika przez 6 miesięcy (albo dłużej) i obserwuj pozytywne zmiany w głowie, w życiu i w Twoim samopoczuciu. Twoja przygoda z samorozwojem zacznie się już od pierwszej strony. Dokąd Cię doprowadzi?


Niedatowane strony z 5 pytaniami na każdy dzień

 • wzmocnij Twoją efektywność poprzez określanie odpowiednich celów i nazywanie swojej motywacji
 • świadomie przeżywaj swoje emocje i obserwuj jak wpływają na Twoje codzienne samopoczucie
 • kolekcjonuj najpiękniejsze momenty i uważnie celebruj każdy dzień
 • skupiaj się na pozytywnych aspektach i praktykuj wdzięczność
 • wyciągaj wnioski z codziennych doświadczeń i obserwuj co kształtuje Twoją osobowość


Serie ćwiczeń rozwojowych ułożone w przemyślanej kolejności

 • zbuduj mocne fundamenty swojej osoby
 • przemyśl sens codziennych czynności i organizację własnego czasu
 • zastanów się nad relacjami z innymi oraz relacją z samą sobą
 • odkryj to, co skrywa się w Twoim wnętrzu, aby podejmować decyzje zgodne z Twoimi wartościami

Wszystko to, po to aby wzmocnić Cię i przygotować na wymarzoną przyszłość, którą zaplanujesz sama dla siebie. Zgodnie z tym, co daje Ci najwięcej szczęścia.


STWORZONY Z MIŁOŚCI DO STAWANIA SIĘ LEPSZĄ, Z DBAŁOŚCIĄ O NAJDROBNIEJSZE SZCZEGÓŁY

 • Wygodny format pomniejszone A5 (19cm x 14,8cm) – Pomimo 396 stron, dziennik jest lekki i wygodny do noszenia ze sobą i korzystania o każdej porze i w dowolnym miejscu.
 • Wysokiej jakości kremowy papier Ecobook 80g - Kremowy odcień relaksujący dla oczu; miękki i odpowiednio gruby papier, tak aby zapiski nie prześwitywały na drugą stronę. Papier zapewnia komfortową powierzchnię do pisania piórem, długopisem, szkicowania ołówkiem a nawet rysowania kredkami czy pastelami.
 • Przyjemna w dotyku okładka wykonana z lnu - Twarda oprawa pomoże uchronić cenne strony w środku dziennika.
 • Detale w czerni - Czarna wyklejka, czarne tasiemki, czarne nici - to introligatorskie perełki. Prosty, elegencki i minimalistyczny design, z którym możesz zrobić, co zechcesz.
 • Idealny na prezent - Elegancko zapakowany dziennik będzie wyjątkowym prezentem dla każdej kobiety. Bez względu na wiek, treści zawarte w dzienniku będą ogromną wartością dla kobiet, znajdujących się w różnych życiowych momentach.
 • Polska produkcja.


POBIERZ DARMOWY FRAGMENT TUTAJ I PRZEKONAJ SIĘ...


ZA CO POKOCHASZ "DZIENNIK AUTOREFLEKSJI"?


1. ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O KAŻDEJ KOBIECIE

Jesteś nastolatką szukającą pomysłu na siebie, kobietą przed 30-tką próbującą delektować się życiem i rozwijać się zawodowo a może czekają Cię zmiany, których się nie spodziewałaś lub od dawna potrzebowałaś? Wiek i etap w życiu nie ma tu znaczenia. „Dziennik Autorefleksji” to przestrzeń, którą wypełnisz treściami odpowiednimi dla Ciebie i miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz. Myśląc o samorozwoju, nie zapominajmy o seniorach. Dziennik będzie wyjątkowym towarzyszem naszych mam i babć, który nauczy je wkraczać świadomie i szczęśliwie w jesień życia.

2. W PROSTOCIE SIŁA

Wdrażając nowe nawyki ważne jest, aby pamiętać o dwóch sprawach: musi być prosto i systematycznie. Każdy poranek zaczniesz od określenia swoich priorytetów. Obserwowanie siebie i swoich emocji przez cały dzień, pozwoli Ci zrozumieć co najbardziej wpłynęło na Twoje samopoczucie, jakie sytuacje dały Ci najwięcej radości, za co czujesz się wdzięczna oraz czego nauczył Cię miniony dzień. Doświadczenia jednego dnia przygotują Cię lepiej na kolejny. I tak codziennie. Przez całe życie.

3. CODZIENNA AUTOREFLEKSJA KLUCZEM DO HARMONII W ŻYCIU

Bez względu na to, czy jesteś na początku tej drogi, czy potrzebujesz w życiu zmian, ale i wskazówek, czy może temat samorozwoju nie jest Ci obcy – na pewno masz świadomość, że ta podróż nigdy się nie kończy. Świat dynamicznie się zmienia a my wraz z nim, dlatego tak istotne jest, aby obserwować samą siebie i dodać do swojej codzienności odrobinę autorefleksji.

4. DOCENIAMY WYJĄTKOWOŚĆ POPRZEZ WOLNOŚĆ WYRAZU DLA KAŻDEJ Z NAS

Serie ćwiczeń rozwojowych oraz codzienne, niedatowane strony zostały zaprojektowane tak, abyś przebyła całą drogę bez pośpiechu, w swoim własnym tempie. Każda z nas jest wyjątkowa i ma swoje sposoby przelewania myśli na papier, dlatego „Dziennik Autorefleksji” daje Ci możliwość wyrażania siebie tak, jak lubisz. Uwielbiasz pisać? Pisz. Wolisz malować? Maluj, szkicuj wszędzie tam, gdzie znajdziesz na to miejsce. A może zamiast papieru wolisz wersję digital? Zobaczysz ją tutaj. Pamiętaj, że wszystko co znajdzie się w środku nie musi być ładne, ma być przydatne, praktyczne i pomocne każdego dnia.

5. POTRZEBA RÓWNOWAGII, CZYLI HOLISTYCZNE PODEJŚCIE DO ŻYCIA

Regularna autorefleksja i systematyczna praca z odpowiednimi pytaniami pozwoli Ci przyjrzeć się samej sobie w sferze zdrowia, pracy, finansów, relacji międzyludzkich, czasu dla siebie oraz własnego rozwoju. Ten dziennik to przewodnik w Twojej wyjątkowej podróży do uważnego, świadomego życia z pasją.

Cechy

Kolor:
 • Biały
 • Kremowy
 • Beżowy
 • Czarny
Materiał:
 • Len
 • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
19 x 15 x 3cm

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).