CZUŁO

PAMIĘTNIK "mamy wspomnienia"

Ustaw przecenę produktu : 149,00  130,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
CZUŁO
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Mocno wierzymy, że pisanie jest ważne. Że jest niezjednanym przekaźnikiem naszych uniesień. Wierzymy też, że rozmowa z dzieckiem o tym, co wniosło do naszego życia, jest jednym z najczulszych momentów naszej wspólnej drogi i być może jednym z najważniejszych prezentów jakie może od nas dostać. A ponad wszystko wierzymy, że nie ma piękniejszej niedzieli niż ciasto z truskawkami i historie z pamiętnika czytane całą rodziną.

okładka: płócienna tkanina introligatorska z tłoczonymi i złoconymi literami

papier: Olin Natural White 120g

Cechy

Kolor:
  • Jasnoszary
Materiał:
  • naturalne surowce
Wymiary (dł x szer x wys):
16,5 x 25cm
Waga:
0,63kg
Inne:
144 strony

Koszty dostawy

Polska
DPD 15,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).