Swallow's Tail Furniture

Lustro Dorian

219,00 
w ciągu 14 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Kolekcja luster Dorian – prosta forma, czyste odbicie. Naturalne dębowe drewno i połysk tafli lustra - idealne połączenie ciepła i chłodu. Pieczołowicie ręcznie szlifowane drewno, olejowane najwyższej jakości olejami.

Lustra Dorian wypełnią wnętrze salonu w dekoracyjnej kompozycji okręgów kilku wielkości, lub świetnie zadziałają w pojedynkę wszędzie tam, gdzie lustro jest niezbędne. Spójrz w lustro i uśmiechnij się!

W pracowni Swallow's Tail zaprojektowane zostały 4 średnice : 18,5 cm, 22,5 cm, 38 cm, oraz 59 cm. Wysokość ramy 4 cm.

Cechy

Kolor:
  • Brązowy
Materiał:
  • Drewno
  • Szkło
Waga:
6kg
Konserwacja:
Pielęgnacja czystą, miękką szmatką. Do pielęgnacji stosować delikatne preparaty do drewna olejowanego

Koszty dostawy

Polska
DPD 15,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Swallow's Tail Furniture

Zobacz inne produkty