Woodoo People

Lustro na pasku No. 3

429,00 
w ciągu 10 dni roboczych
+
Woodoo People
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Lustro na pasku No. 3, to – pozostając w tematyce okrętowej – Bulaj w wersji czarnej. Wiemy z autopsji, że są tacy pośród nas, dla których czerń jest jedynym słusznym kolorem. W tym wydaniu Bulaj zyskuje zdecydowany – by nie powiedzieć – czarny charakter.

Lustro na pasku No. 3 posiada sklejkową ramę, w tym wydaniu pokrytą czarnym olejem, dzięki czemu kolor jest głęboki, a drewniana faktura drewna nadal pozostaje widoczna.Wokół ramy biegnie czarny pasek z naturalnej skóry, który służy jednocześnie jako zawiesie. Tafla lustra jest kilka milimetrów zagłębiona w ramie. Do lustra dodajemy kołeczek w czarnym kolorze, na którym można je powiesić.

Średnica ramy: 55 cm

Średnica lustra: 45 cm

Cechy

Kolor:
  • Czarny
Materiał:
  • Drewno
  • Skóra
  • Szkło
Wymiary (dł x szer x wys):
55 x 55 x 2,4cm
Waga:
3,6kg
Konserwacja:
Lustro - miękka ściereczka, w celu odświeżenia ramy należy użyć oleju do mebli drewnianych.

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Woodoo People

Zobacz inne produkty