Ładne Rzeczy tour 2021: Targi TRŁ FRESH! i PRINT! już we wrześniu w Warszawie!

18/06/2021

Uwaga, uwaga wracamy! I to w jakim stylu - całą serią najlepszych targów designu w różnych miastach Polski. W Warszawie wracamy nawet podwójnie - będą dwie edycje targów, jedna data, jedno miejsce!

11-12 września wielkie otworzymy sezon w Centrum Praskim Koneser z TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT!, po roku przerwy, najlepszym świętem polskiego designu i plakatu!

FRESH-03.png?1623991845368


Warszawski rozkład jazdy wygląda tak:

*** Po pierwsze targi TRŁ FRESH! / Targi Rzeczy Ładnych / 11-12 września (OFFLINE + ONLINE) - czyli najnowszy polski design w najlepszym wydaniu. Debiuty, premiery i nowości, ale też Wasze ulubione marki i gwiazdy TRŁ. Meble, ceramika, rośliny i kwiaty, produkty wellness i eko, lampy, tekstylia, zabawki i książki dla dzieci, akcesoria i vintage. Starannie wybrane, inspirujące i świetnej jakości. Od marek i projektantów, których nie znajdziecie w normalnych sklepach. nie możemy się doczekać!
*** Po drugie TRŁ PRINT! / Targi Rzeczy Ładnych / 11-12 września (OFFLINE + ONLINE) - klejnot w koronie TRŁ, nasze ulubione wydarzenie - święto polskiego plakatu, ilustracji i druku! Najlepsi polscy twórcy w jednym miejscu, wybitne ilustratorki i ilustratorzy oraz marki zajmujące się printem. Setki plakatów, ilustracji, kolaży, notesów, papeterii i wszystkiego, co uwielbiacie - raz w roku właśnie na TRŁ PRINT!.

Dołączajcie do wydarzeń i spędźcie wspaniały weekend z nowym polskim designem w Koneserze, a od 11 do 29 września zaglądajcie jeszcze częściej na nasz portal www.targirzeczyladnych.pl, gdzie oba wydarzenia będą kwitnąć ONLINE i przez 2,5 tygodnia pokażemy wszystkich wystawców i ich produkty w specjalnych targowych cenach!

Save the date! Spread the word! Targi Rzeczy Ładnych wracają!