Jest! Mamy ją! LISTA WYSTAWCÓW TRŁ ONLINE!

15/03/2021

Nie dziwcie się naszej ekscytacji. Za każdym razem świętujemy tak samo, bo naprawdę jest powód!

Wiemy, że dziś były nominacje do Oscarów, ale co tam Oscary - mamy nasze ważniejsze targowe ogłoszenia ;) Oto oni - 98 marek, projektantek, projektantów, ilustratorek i ilustratorów, których będziemy mieli wielką przyjemność pokazać na TRŁ ONLINE!, od 27.03 do 2.04! Co to są za świetne marki, jakie wspaniałe nazwiska! Jest tu wszystko - Wasi targowi ulubieńcy, gwiazdy polskiego designu, wielkie powroty i aż 25 znakomitych debiutów! Nie mogliśmy sobie w ten dziwny pandemiczny czas wymarzyć lepszej selekcji. Spójrzcie sami:

TR%C5%81%20Online%202%20wystawcy_FB%20(1

A znowu wybrać nie było łatwo. Decyzje podejmowaliśmy do ostatniej chwili, powiększyliśmy listę wystawców z 92 do 98 marek, a mimo to nie udało się przyjąć wszystkich, których uwielbiamy i których z przyjemnością chcielibyśmy pokazać publiczności TRŁ. Ale formuła targów online jest bezlitosna - liczba miejsc dokładnie wyliczona. Za wszystkie zgłoszenia bardzo, ale to bardzo dziękujemy, mamy nadzieję, że następnym razem spotkamy się w duuuużo większym gronie.

A tymczasem - świętujemy! TRŁ ONLINE! już za dwa tygodnie. Codziennie postaramy się budować napięcie i zachęcić Was do spędzenia 7 dni z Targami Rzeczy Ładnych. Startujemy w sobotę 27 marca równo o 8 rano. My szykujemy mocniejsze serwery, wystawcy szykują promocje i uzupełniają sklepy. Liczymy na świetne premiery, nowości i jak zawsze wspaniałe targowe historie i inspiracje. Rzeczywistość za oknami nie nastraja pozytywnie, ale może właśnie dlatego, że tak dużo czasu spędzamy w domach, Targi Rzeczy Ładnych są nam wszystkim potrzebne bardziej, niż kiedykolwiek. Mamy nadzieję, że dzięki wspaniałym polskim projektantom Wasze domy i mieszkania staną się jeszcze fajniejszymi i ładniejszymi miejscami. Będzie nam miło w tym pomóc :)

Zapraszamy na TARGI RZECZY ŁADNYCH ONLINE! / 27.03-2.04

Ekipa TRŁ