Targi Rzeczy Ładnych... ONLINE! Jest już pełna lista wystawców

23/11/2020

OTO ONI!! Z wielką dumą prezentujemy pierwszą w historii listę wystawców TARGÓW RZECZY ŁADNYCH ONLINE! I wiecie co? Zobaczymy się w internecie, a nie na żywo, ale wszystko zostało po staremu - znów nas zaskoczyliście! Dostaliśmy prawie 300 naprawdę wspaniałych zgłoszeń, z których planowaliśmy wybrać 90. Ale po prostu się nie dało! Próbowaliśmy, serio! To było jednak zadanie NIEMOŻLIWE. I skoro Cyberpunk 2077 (słyszeliście coś?

Zatem już oficjalnie - widzimy się 5-16 GRUDNIA, w najlepszym przedświątecznym okresie tak, żeby wszystkie Wasze przedświąteczne zakupy zdążyły dotrzeć do Waszych domów i paczkomatów przed Bożym Narodzeniem! Obiecujemy - postaramy się o NAJLEPSZE produkty od tych wspaniałych polskich projektantów, ilustratorów i marek. Postaramy się o najlepsze PROMOCJE, którym - mamy nadzieję - nie będziecie mogli się oprzeć. Ale przede wszystkim postaramy się, żeby przez te 12 dni w Waszych komórkach i na Waszych ekranach zagościły Targi Rzeczy Ładnych jakie uwielbiacie - energetyczne, inspirujące, najwyższej jakości, uśmiechnięte i zaskakujące. I przede wszystkim promujące polski design, lokalną produkcję, jakość, trwałość i unikatowość. Właśnie teraz, na koniec dziwnego 2020 roku, warto wspierać Wasze ulubione firmy i dać im zastrzyk energii na cały następny rok. #wspieramypolskidesign i mamy nadzieję, że będziecie w tym z nami! Dlatego lajkujcie, szerujcie, zapraszajcie i tagujcie znajomych, dołączajcie do naszego wydarzenia i followujcie profile. Każde serduszko i każdy komentarz ma znaczenie. Postaramy się dać Wam do ich dawania jak najwięcej pozytywnych pretekstów!

Na koniec pozdrawiamy i przepraszamy wszystkie marki, których nie mogliśmy przyjąć na Targi Rzeczy Ładnych ONLINE! Uwierzcie, to były najtrudniejsze decyzje. Jesteśmy pewni, że podczas Świąt nawiedzi nas jakiś designerski odpowiednik Ebenezera Scrooge'a i zafunduje solidną pokutę. Trzymamy za Was kciuki i mamy nadzieję, że spotkamy się - ONLINE lub OFFLINE w lepszym 2021 roku!

Dobra, lecimy przygotowywać najlepsze targi online jakie potrafimy! Save the NEW date! 5-16 grudnia! Tylko na FB, Instagramie i na www.targirzeczyladnych.pl!

Do zobaczenia!!!
Ajka, Ania i Paweł

P.S. A w tajemnicy powiemy Wam, że do targów na naszych profilach i w naszym sklepie codziennie znajdziecie mnóstwo nowości i premier, które - uwaga - możecie już teraz kupować "bez kolejki"! Tylko pssssst!