Targi Rzeczy Ładnych... ONLINE!

04/11/2020

Kochani! Nie spotkamy się na TRŁ ZIMA!, ani na TRŁ KATOWICE! Ale nie mogliśmy tak po prostu tego zostawić, dlatego spotkamy się na... TARGACH RZECZY ŁADNYCH ONLINE!

Wiemy, że czekaliście na grudniowe edycje TRŁ. My także. Obie zapowiadały się niesamowicie. To miała być najlepsza jesień w naszej historii. Prawie 400 wystawców, dwa miasta, fantastyczne premiery, topowe przestrzenie - po prostu - serio - wydarzenie roku. Niestety - już wiemy, że pandemia nie pozwoli nam na spotkanie w Warszawie i Katowicach i właśnie dlatego idziemy do przodu i spotkamy się po raz pierwszy w internecie! Na pierwszej edycji TARGÓW RZECZY ŁADNYCH ONLINE!

Zamiast dwóch, aż 12 targowych dni 5-16 grudnia w najgorętszym przedświątecznym prezentowym okresie! Właśnie wtedy nasze profile na FB, na Instagramie i nasz portal www.targirzeczyladnych.pl zamienią się w tętniące życiem targi online! Codziennie zaprezentujemy Wam kilkanaście świetnych marek i ich produkty, które będziecie mogli od razu kupić przez internet! Spodziewajcie się Waszych ulubionych brandów i zaskakujących debiutów! Spodziewajcie się LAWINY promocji, okazji i prezentowych przecen! A to wszystko na ekranach Waszych komputerów i telefonów, wszystko - jak zawsze! - ze znakiem jakości TRŁ! Zatem od 5 do 16 grudnia śledźcie nasze profile i nasz sklep online www.targirzeczyladnych.pl. Będziemy w Waszych feedach, w Waszych Instastories, stworzymy dla Was specjalne artykuły z prezentowymi rekomendacjami, przypomnimy się newsletterami i zbierzemy w jedno miejsce najlepsze zakupowe okazje. Z lodówki nie wyskoczymy! (no chyba, że macie taką z WI FI).

Ogromnie żałujemy, że nie spędzimy razem prawdziwego targowego weekendu na TRŁ ZIMAI i na TRŁ KATOWICE!, ale mamy nadzieję, że odtworzymy tutaj - przynajmniej cześciowo - ten energetyczny klimat TRŁ, na który wszyscy czekamy po kilka miesięcy. Wiemy, że wystawcy nie mogą doczekać się spotkania z najlepszą publicznością i spróbujemy, żeby ponownie się to udało - tym razem w internecie.

Zatem głowy do góry! Do zobaczenia na TARGACH RZECZY ŁADNYCH ONLINE! Dołączajcie do wydarzeń, followujcie nas na Facebook'u i Instagramie i dodajcie nasz portal do ulubionych zakładek - już wkrótce opublikujemy tam pełną listę wystawców. A 5-16 grudnia widzimy się na największych targach online w polskim internecie! Fajnie, prawda? :)))

Ekipa TRŁ