Zostań częścią najpiękniejszego święta ceramiki w Polsce [TRŁ CERAMIKA!]

03/10/2021

ceramikaportal.png?1633247892121

Ta impreza była jednym z naszych najbardziej rozkosznych “dzieci”. Wszyscy na nią czekali, w jej trakcie wszyscy się zachwycali i cieszyli, niczym rozbuchaną wtedy wiosną (pierwsza edycjia odbywała się w maju), a po jej zakończeniu od razu pytali - kiedy następna?

Nie czekamy więc do następnej wiosny, ani nawet do świąt i jeszcze tej jesieni organizujemy kolejne targi w całości poświęcone twórcom ceramiki i przedmiotom, które sprawiają, że każde spotkanie przy stole czy wieczór w domu jest napakowany poczuciem obcowania z pięknem. Bo czujemy, że w naszej rodzimej ceramice dzieje się dzisiaj tyle, że całego roku nie starczyłoby nam na pokazanie wszystkich ciekawych, oryginalnych, technicznie i formalnie doskonałych dzieł rąk ceramicznych twórców.

Na dodatek to taka wdzięczna dziedzina, że targi jej poświęcone są po prostu bardzo ładne! W jesiennej edycji po raz drugi zawitamy z TRŁ CERAMIKA! do przestrzeni warszawskiego Centrum Praskiego Koneser, gdzie wszystkie kubki, filiżanki, misy i miski, wazony, patery i talerze idealnie grają z surowym wnętrzem i doskonale prezentują się we wpadającym przez industrialne okna światłem. A po ceramicznym weekendzie w Warszawie otworzymy jeszcze tydzień TRŁ CERAMIKA! w wersji online, tutaj, na portalu www.targirzeczyladnych.pl.

To będzie prawdziwy raj dla fanek i fanów pięknej ceramiki, porcelany, doniczek, świec i akcesoriów. I doskonała okazja, żeby pokazać swoje dzieła światu i podzielić się pięknem. Jeśli jesteś na to gotowy, to zgłoś się do nas i pokaż najlepszej publiczności TRŁ!

Link do zgłoszenia poniżej:

http://targirzeczyladnych.pl/form/ceramika2