TRŁ CERAMIKA! Kolejne targi (offline i online!) już w maju. Tym razem celebrujemy najgorętszą dziedzinę polskiego rzemiosła

28/04/2021

www.png?1619642738924

IDZIE NOWE! Kochamy polską ceramikę!

I kochamy robić świetne targi! Dlatego mamy dla Was wydarzenie, jakiego jeszcze nie było - TRŁ CERAMIKA! - pierwsze w Polsce targi designu poświecone tylko współczesnej polskiej ceramice. Startujemy 22 maja! Offline i online!

Jeśli chcesz do nas dołączyć i zostać wystawcą TRŁ CERAMIKA! to zgłoszenia zbieramy tutaj: http://zgloszenia.targirzeczyladnych.pl/form/ceramika/. Dołączajcie i stwórzcie z nami najlepsze wydarzenie tej wiosny w polskim designie!

Marzyliśmy o tym od lat - strefa z ceramiką to zawsze ozdoba Targów Rzeczy Ładnych, a polska ceramika to esencja świetnego nowego designu. To wspaniały nowy wizualny alfabet buzujący kształtami, kolorami i fakturami. Alfabet, z którego na naszych stołach i w naszych domach układamy zupełnie nowe zdania - każdy inne, takie jak lubi! Bazując na wspaniałych tradycjach, nowe pokolenie inspirujących projektantek i projektantów stworzyło marki i produkty, które zachwycają w Polsce i zagranicą. Ta eksplozja kreatywności, jakości i stylu sprawiła, że modę na współczesną polską ceramikę widzimy na każdym kroku. A ma ona wiele niesamowitych twarzy! Jest seksowna, elegancka, skromna, finezyjna, prosta, delikatna, surowa, naturalna, minimalistyczna, ozdobna - jaka tylko chcecie! I właśnie każde z tych oblicz najlepsze polskie marki i projektanci pokażą na TRŁ CERAMIKA! / Postaw na stół! [OFFLINE i ONLINE]

Spotkacie tu współczesne ceramiczne gwiazdy, marki, na których produktach serwuje się dania w najmodniejszych knajpkach i kawiarniach. Będą wspaniali debiutanci, których nowe pomysły są absolutnie zachwycające i ekscytujące. Będą polskie ceramiczne legendy, Wasze ulubione marki z TRŁ, a także specjalny wybór ceramiki vintage! Po prostu najlepsza selekcja ceramiki w historii Targów Rzeczy Ładnych. A do tego starannie wybrane marki, których inne produkty - szkło, tekstylia, świece, grafiki - idealnie będą komponowały się na Waszych stołach. Porwiemy Was stylem, świeżością, uśmiechami i najlepszą energią spod znaku TRŁ!

A to wszystko jednocześnie na żywo i w internecie! Tak - wreszcie zobaczymy się również OFFLINE. Zapraszamy 22-23 maja do warszawskiego Konesera, gdzie w bezpiecznych i przestronnych przestrzeniach Butelkownia i Filtracja spotkamy się po półrocznej przerwie. Wszystkie produkty będzie można dotknąć, kupić i porozmawiać z najlepszymi twórcami! Tęskniliśmy za tym ogromnie! Oczywiście dołożymy wszelkich starań, żeby dla wszystkich gości wizyta w Koneserze była bezpieczna i komfortowa, a w części zakupowej będziemy przestrzegali limitu osób. A dla wszystkich, którzy nie będą mogli dotrzeć do Warszawy mamy święto ceramiki ONLINE! Od 22 do 30 maja wszystkich wystawców TRŁ CERAMIKA! znajdziecie na naszym portalu www.targirzeczyladnych.pl, gdzie na spokojnie będziecie mogli zobaczyć wszystkie nowości, skorzystać ze specjalnych promocji i zamówić wybrane produkty prosto do paczkomatów!

Notujcie w kalendarzach, dołączajcie do wydarzenia i śledźcie nas codziennie na FB i Instagramie, bo obiecujemy, że mamy jeszcze kilka niespodzianek i ogłoszeń! Tymczasem nie możemy się napatrzeć na cudowne, pełne stylu i świeżości grafiki, które specjalnie dla TRŁ CERAMIKA! stworzyła Sara Makuch, twórczyni ilustratorskiej marki Naya i współtwórczyni projektów wizualnych dla AOOMI.

Zatem już oficjalnie - zapraszamy na TRŁ CERAMIKA! / Postaw na stół! [OFFLINE i ONLINE]. Nie możemy się doczekać! Bądźcie z nami.

Ajka, Ania, Marzena i Paweł

Ekipa TRŁ