Dwa wydarzenia, jeden weekend. Flagowa, podwójna edycja TRŁ FRESH! i PRINT! otworzy jesienny sezon w Warszawie! [ZOSTAŃ WYSTAWCĄ]

12/05/2022

UWAGA! OGŁASZAMY WRZESIEŃ! Za oknem piękna wiosna, ale my już głowami duuużo dalej. Zapraszamy na dwa wydarzenia, w jeden weekend! To będzie największe otwarcie sezonu w historii TRŁ! TRŁ FRESH! x TRŁ PRINT! 2022! - nasza flagowa, podwójna edycja, odbędzie się 3-4 września w hali EXPO XXI na ul. Prądzyńskiego w Warszawie.

TR%C5%81%20FRESH%20PRINT_portal%20www-11

TRŁ FRESH!, to promocja najlepszego nowego polskiego designu, a TRŁ PRINT! - najlepszych polskich plakatów i ilustracji! Co roku otwieramy jesienny sezon targowy z coraz większym rozmachem i niepodrabialną energią. Ponad 250 wystawców, dziesiątki targowych premier i debiutów, wystawy, spotkania i projekty specjalne. Nowe marki, nowe kolekcje, nowe trendy na drugą połowę roku, czyli święto nowego polskiego designu, nowego polskiego plakatu - połączenie, które w TRŁ uwielbiamy!

Zgłoś swoją markę już dziś - otwieramy nasz formularz zgłoszeniowy i czekamy na Wasze zgłoszenia tylko do 27 maja! Dołącz do najciekawszych marek i twórców, którzy zachwycają wielotysięczną publiczność TRŁ. Stwórz z nami wydarzenie sezonu - pokaż swoje nowe produkty, zadebiutuj i przyciągnij uwagę gości, mediów i całej branży kreatywnej.

Wyślij zgłoszenie https://targirzeczyladnych.pl/form/freshprint2022/

Kiedy startowaliśmy z TRŁ FRESH! kilka lat temu, marzyliśmy, żeby z rozmachem pokazywać najlepszy nowy design na otwarcie całego jesiennego sezonu. Żeby było to miejsce najciekawszych debiutów, premier nowych kolekcji, ale też przegląd najlepszych marek i twórców, za którymi tęskni wygrzana wakacjami publiczność. Nie spodziewaliśmy się, że TRŁ FRESH! szybko stanie się najważniejszym wrześniowym targowym wydarzeniem branży designu w Polsce. Że co roku pokażemy Wam nie tylko fantastycznych wystawców, ale też wystawy i projekty specjalne (Glitch Lab, "Ryszard Kaja", "Elementarz polskiej kultury"). I tak będzie też w tym roku!

TRŁ PRINT! to z kolei klejnot w koronie TRŁ! Wyjątkowe święto plakatu, ilustracji i wszystkiego co związane z drukiem i papierem. Topowe polskie ilustratorki i ilustratorzy nagradzani na całym świecie, prezentujący różnorodne style i techniki. To ogromna szansa na odkrywanie nowych twórczyń i twórców, których nazwiska za kilka lat będą znane w całej Polsce, fantastyczna energia i możliwość spotkania na żywo ludzi, których prace zachwycają nas na co dzień.

Rezerwujcie czas, wpisujcie w kalendarze - pierwszy weekend września w Warszawie jest zaklepany! Podobnie jak wiosną, zapraszamy Was do EXPO XXI, gdzie postaramy się stworzyć jeszcze ciekawszą i jeszcze bardziej różnorodną targową przestrzeń, w której zanurkujecie na długie godziny! Ubiegłoroczną edycję TRŁ FRESH! x TRŁ PRINT! mimo pandemii odwiedziło aż 8 tys. osób. i mamy wielką nadzieję, że w tym roku ponownie w ten wrześniowy weekend zmienimy wspólnie Warszawę w stolicę polskiego designu i plakatu.

Ściskamy i czekamy na zgłoszenia!

Wasza ekipa TRŁ!