Największe, najlepsze, najfajniejsze targi designu w Polsce teraz też w internecie! Ponad dwa tygodnie promocji na TRŁ ONLINE!

12/09/2021

Wrocław, Warszawa, a teraz… cała Polska!

Czy myśleliście, że po dwóch absolutnie fantastycznych weekendach wśród niepodważalnie najciekawszych polskich marek pozwolimy Wam odpocząć? Albo że zapomnimy o wszystkich, którzy nie mogli spotkać się z naszymi najlepszymi artystami i wystawcami w tych miastach? Albo tych, którzy nie zdążyli kupić wszystkich swoich wymarzonych przedmiotów i prezentów, którzy zawahali się i teraz żałują, że nie zabrali do domu któregoś z plakatów, mebli czy kubków?

Oczywiście, że nie! Tam, gdzie inne targi się kończą nasze mają tylko nowy początek. Od poniedziałku 13 września, od godziny 8, do 29 września włącznie, zasypiemy Was zdjęciami i opowieściami o markach, które można było zobaczyć w Warszawie i Wrocławiu. A na dodatek, przez cały czas trwania targów online, będziecie mogli kupić ich produkty w specjalnie na ten czas obniżonych cenach! U nas na portalu www.targirzeczyladnych.pl i/lub na stronach naszych wystawców.

Targi "odbywają się" nie tylko u nas na portalu, ale i w naszych kanałach społecznościowych, gdzie codziennie będziemy publikować posty o naszych grafikach, ceramikach czy stolarzach. Jeśli upatrzyliście sobie coś na targach stajconarnych, albo nie mogliście nas odwiedzić w tej edycji we Wrocławiu lub Warszawie, to odwiedzajcie nasz portal i śledźcie nasze konto na Facebooku i Instagramie. Bo cały czas będzie się działo!