JEDZIEMY NAD MORZE! Targi Rzeczy Ładnych po raz pierwszy w Trójmieście! [ZOSTAŃ WYSTAWCĄ]

22/02/2023

Z wielką radością chcemy zaprosić Was 13-14 maja do AmberExpo w Gdańsk na pierwsze takie targi designu w Trójmieście! Formularz zgłoszeniowy czeka pod linkiem: https://targirzeczyladnych.pl/form/trojmiasto2023/


TRL_TRO%CC%81JMIASTO_2-07.png?1677194574


Od lat przyglądamy się nowym miastom i Trójmiasto od dawna było na czele naszej listy marzeń. O trójmiejskiej publiczności słyszeliśmy mnóstwo dobrego i dlatego tej wiosny po raz pierwszy zapraszamy na piękny weekend z polskim designem w Gdańsku! W nowoczesnych i bardzo wygodnych przestrzeniach zaprosimy na premierową edycję TRŁ TRÓJMIASTO! podczas której towarzyszyć nam będą targi Mamaville. Wspólnie mamy ambicję zbudować największe tego typu wydarzenie na Wybrzeżu i sprawić, żeby raz w roku polski design świętował swoją obecność nad morzem.

Ogromnie liczymy, że z nami będziecie i stworzymy nowe, ważne miejsce na mapie polskiego designu. A na myśl o wspólnym pięknym wiosennym weekendzie nad morzem już mamy ciarki - to może być coś wspaniałego! Dołączcie do wydarzenia TRŁ TRÓJMIASTO! na Facebooku, a wszystkie marki, projektantki i projektantów, ilustratorki i ilustratorów zapraszamy - bądźcie z nami!

Zgłoszenia na TRŁ TRÓJMIASTO przyjmujemy tutaj: https://targirzeczyladnych.pl/form/trojmiasto2023/ Zbieramy je do 19 marca!

Do zobaczenia w maju nad morzem!

Wasza ekipa TRŁ