JEDZIEMY NAD MORZE! Targi Rzeczy Ładnych po raz pierwszy w Trójmieście! [BILETY]

22/02/2023

Jeszcze nie ochłonęliśmy po niesamowitej edycji TRŁ w Warszawie, a już z wielką radością możemy Was zaprosić nad ukochany Bałtyk! 13-14 maja, w AmberExpo w Gdańsku, otworzymy pierwsze takie targi designu w Trójmieście! Bilety na TRŁ TRÓJMIASTO! są już dostępne w bileteriach online:

Biletomat.pl - https://www.biletomat.pl/bilety/trl-trojmiasto-gdansk-13237/

i Going - https://goingapp.pl/wydarzenie/trl-trojmiasto/maj-2023

TRL_TRO%CC%81_slajder-01%20(1).png?16826


Od lat przyglądamy się nowym miastom i Trójmiasto od dawna było na czele naszej listy marzeń. O trójmiejskiej publiczności słyszeliśmy mnóstwo dobrego i dlatego tej wiosny po raz pierwszy zapraszamy na piękny weekend z polskim designem w Gdańsku! To prawdziwe spełenienie naszych marzeń: w nowoczesnych i bardzo wygodnych przestrzeniach Amber Expo zobaczycie ponad 200 wystawców - najlepsze nazwiska i wspaniałe marki znane już z innych edycji TRŁ. A towarzyszyć nam będą niezastąpione, zaprzyjaźnione z nami targi Mamaville. Wspólnie mamy ambicję zbudować największe tego typu wydarzenie na Wybrzeżu i sprawić, żeby raz w roku polski design świętował swoją obecność nad morzem.

Ogromnie liczymy, że z nami będziecie i stworzymy nowe ważne miejsce na mapie polskiego designu. A na myśl o wspólnym pięknym wiosennym weekendzie nad morzem już mamy ciarki - to może być coś wspaniałego! Bilety możecie kupić już teraz w bileteriach:

Biletomat.pl - https://www.biletomat.pl/bilety/trl-trojmiasto-gdansk-13237/

i Going - https://goingapp.pl/wydarzenie/trl-trojmiasto/maj-2023

Do zobaczenia już wkrótce nad morzem!

Wasza ekipa TRŁ