TRŁ WIOSNA! Najciekawsze targi sezonu. Tym razem w nowej, warszawskiej hali EXPO!

18/02/2022

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia na TRŁ WIOSNA! Już wiemy, że to będzie piękna lista wystawców i najpiękniejsze targi tej wiosny.

274296449_5214550155256710_7466292211550

Co Was czeka na tegorocznej wiosennej edycji? Jak na największe targi designu w Warszawie przystało, zapraszamy do dużej, nowej przestrzeni. Po raz pierwszy spotkamy się w nowej targowej hali na warszawskiej Woli - Warsaw Expo XXI! Będzie blisko, z ogromnym wygodnym parkingiem i wygodną przestrzenią dla gości i wystawców. Będzie też wszystko, co uwielbiacie - MEBLE (kochamy!), CERAMIKA (wiadomo!), plakaty (najlepsze!), rośliny, wellness, tekstylia i produkty dla dzieci.

I nowość, której nie mogliśmy się doczekać! Po raz pierwszy zaprosimy Was do nowej targowej strefy - DELI! Deli, jak delikatesowy. A w niej marzy nam się selekcja wyjątkowych polskich i zagranicznych marek, które odmieniają rynek żywności premium. Oliwy, słodycze, przetwory, wino! Super smaki i super design. To, czego szukacie od lat na Targach Rzeczy Ładnych. Jesteśmy gotowi i nie możemy doczekać się tych nowości i odkryć. Odkrywajcie je z nami!

Będzie nam przemiło otworzyć z Wami wiosenny targowy sezon w Warszawie i ponownie zachwycić tysiące nieocenionych gości Targów Rzeczy Ładnych.

TRŁ WIOSNA!
2-3 kwietnia
EXPO XXI Warszawa
Godz. 11-19

Do zobaczenia!

Ajka, Ania, Marzena i Paweł

Wasza ekipa TRŁ!