TRŁ WIOSNA! W tym roku wiosna zaczyna się 1 i 2 kwietnia w Hali EXPO XXI w Warszawie!

22/02/2023

Coraz bliżej! Już wkrótce widzimy się w EXPO XXI, po raz pierwszy w roku 10-lecia TRŁ! I uwaga - wszyscy jesteście zaproszeni! To będzie największa wiosenna edycja Targów Rzeczy Ładnych w historii. Bilety online są już dostępne w serwisach Going i Biletomat.pl.

Wiosna_slajder_www-05%20(1).png?16786516

Taka edycja wszystkim nam należy się po długich, zimowych miesiącach. Fantastyczna selekcja, jakość i wybór jakiego nie znajdziecie na żadnych innych targach w Polsce. Będzie wszystko co kochacie - MEBLE (i to jakie!), CERAMIKA (ogromna strefa!), PLAKATY (jak zawsze - top!), WELLNESS i EKO (najlepsze polskie marki!) i jeszcze 7 innych stref tematycznych, które wypełnią prawie 3,5 tys. metrów kwadratowych jednej z największych hal w Warszawie! Jak na wiosnę przystało na pewno zgubicie się w srefie pełnej ROŚLIN, a Wasze pociechy nie będą mogły wyjść z królewstwa ZABAWEK. Do tego porządna dawka BIŻUTERII i... DELIKATESÓW od starannie wyselekcjonowanych dostawców największych przysmaków z całego kraju.

A do tego unikalny klimat, spotkania z najlepszymi polskimi twórcami, Wasza ulubiona targowa playlista, zdjęcia piesków TRŁ i tysiące, TYSIĄCE uśmiechniętych twarzy. Tak, wizyta na TRŁ powinna być przepisywania na recepty! Poprawa nastroju GWARANTOWANA!

W serwisach Going i Biletomat.pl możecie już kupić bilety online na naszą imprezę. Do piątku, 31 marca, cena biletu w przedsprzedaży to 10 zł. W dni wydarzenia, zarówno w kasach przed wejściem, jak też online, cena biletu to 15 zł. Przypominamy, że dzieci do lat 12 jak zawsze zapraszamy bezpłatnie! I pieski też, ale to wiadomo! Bilety znajdziecie pod linkami:

Going:

https://goingapp.pl/wydarzenie/targi-rzeczy-ladnych-wiosna-xpo3205010/kwiecien-2023

Biletomat.pl:

https://www.biletomat.pl/bilety/trl-wiosna-warszawa-13025/

lista_trlwiosna.png?1678651867794

TRŁ WIOSNA! - otwarcie sezonu 10-lecia TRŁ!

1-2 kwietnia

EXPO XXI, Warszawa

Godz. 11-19