Ponad 200 wystawców, wystawa, spotkanie i wszystko inne co musisz wiedzieć o TRŁ WIOSNA!

30/03/2022

To już w ten weekend! TRŁ WIOSNA! w warszawskiej hali EXPO XXI otworzy się już o godz. 11 w sobotę 2 kwietnia. Zapewniamy, że too będą największe, najciekawsze i najlepiej przygotowane targi designu tego sezonu. W nowej przestrzeni, z nową, wiosenną energią, ale zawsze tą samą jakością TRŁ. Spotkacie ponad 200 wystawców, w 9 strefach tematycznych: MEBLE i LAMPY (zapowiada się ZNA-KO-MI-CIE), PLAKATY (z kilkoma naprawdę zachwycającymi debiutami), CERAMIKA (jak zawsze zachwyci różnorodnością i jakością), WELLNESS I EKO (oszałamiająca wyborem, zapachami i nowościami), TEKSTYLIA (jak zawsze na świetnym poziomie), DZIECI (zabawki! mebelki! książki!), AKCESORIA, a do tego wybrane marki BIŻUTERYJNE i MODOWE oraz wiosenne ROŚLINY I KWIATY.

Bilety możecie kupić już przed wizytą w hali EXPO XXI, POD TYM LINKIEM

Zawsze dokładamy też wszelkich starań, by wizyta na naszych targach była dla Was wielowymiarowym przeżyciem, pełym wartościowych spotkań, inspiracji, a w obliczu dzisiejszej sytuacji w Ukrainie, również możliwości pomocy. Dlatego na TRŁ WIOSNA! szczególnie polecamy wystawę PLAKATY WSPARCIA - wystawa plakatów dla Ukrainy na TRŁ WIOSNA! , na której będziecie mogli zobaczyć - i kupić!, aby od razu wyjść z totemem poparcia dla naszych sąsiadów - ponad czterdzieści premierowych prac polskich i ukraińskich ilustratorów. W te kreatywną formę pomocy zaangażowały się tuzy polskiej ilustracji: Beata Śliwińska "Barrakuz", Jagoda Strączek, Paweł Szlotawa, Dominik Przerwa, Andrzej Pągowski, czy Jacek Rudzki i młode, zdolne pokolenie twórców ukraińskich z formacji Pictogram.

Drugim wydarzeniem weekendu będzie spotkanie z Łukaszem Marcinkowskim i Radkiem Berentem, czyli słynnym florystycznym duetem KWIATY&MIUT. Znawcy kwiatów, roślin i zrównoważonej, współczesnej florystyki (której emanacją jest ich ekofarma pod Poznaniem), nie tylko będą mieć swoje oszałamiające kolorem i zapachami stoisko, nie będzie na nim miała miejsce premiera ich najnowsze książki "Elementarz kwiatowy", ale i odbędzie się z nimi specjalne spotkanie, na którym odpowiedzą na wszystkie pytania i dadzą na pewno mnóstwo prkatycznych wskazówek. Zapraszamy: KWIATY&MIUT na TRŁ WIOSNA! Spotkanie / premiera książki / stoisko z kwiatami.

Ta edycja będzie więc jak świetnie skomponowane danie - różne smaki, różne tekstury, wyraziste przyprawy i składniki, bez których żadne świetne targi designu nie mogą się obejść, oraz ogromna dawka wsparcia dla Ukrainy - to wspaniałe widzieć niezwykłą mobilizację i chęć pomocy ze strony polskich projektantów. Żeby łatwiej było znaleźć wszystkie interesujące Was marki i niczego nie przegapić, prezentujemy mapę przestrzeni targowej:

mapa1.png?1648639489580

mapa2.png?1648639514289

mapa3.png?1648639535888

Świętujcie z nami i kilkuset twórcami polskiego designu. Do zobaczenia na TRŁ!

---

TRŁ WIOSNA! - największe targi designu przed wakacjami!

2-3 kwietnia

EXPO XXI, Warszawa

Godz. 11-19

Bilety (każdy bilet jest jednodniowy) do kupienia tutaj: https://goingapp.pl/wydarzenie/trl-wiosna/kwiecien...

Regulamin imprezy ZNAJDZIESZ TUTAJ